SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24
Wysyłka natychmiast

ŚWIECZNIK SZYSZKA SERAFINA - ZŁOTY - STOŻKOWY - 8X9CM - LENE BJERRE

MY HONEY HOME
54,00 zł

Produkt dostępny

Zamów teraz - u Ciebie do 17.08.2022

Świecznik z serii SERAFINA marki Lene Bjerre w kolorze pięknie mieniącego się złota. Świecznik zaprojektowano na kształt dużej szyszki zwężonej w górnej części. W środku świecznika znajduje się miejsce na klasyczną świecę.To przepiękny i zarazem funkcjonalny element dekoracyjny, który świetnie sprawdzi się m...
Opis

Świecznik z serii SERAFINA marki Lene Bjerre w kolorze pięknie mieniącego się złota. Świecznik zaprojektowano na kształt dużej szyszki zwężonej w górnej części. W środku świecznika znajduje się miejsce na klasyczną świecę.

To przepiękny i zarazem funkcjonalny element dekoracyjny, który świetnie sprawdzi się m.in. przy bożonarodzeniowych aranżacjach, podkreślając tym samym świąteczny klimat domu lub mieszkania.

Wymiary - 8 x 9 cm

Lene Bjerre zwraca uwagę na wygodę człowieka i jego potrzebę otaczania się pięknem. W odpowiedzi na potrzeby klientów, marka stworzyła bogatą ofertę interesujących świeczników w szerokiej gamie kolorystycznej. W My Honey Home posiadamy również inne świeczniki w kształcie szyszki tego producenta.

Informacje dodatkowe
KOD
A00003499
Wysokość
9 cm
Szerokość
8 cm
Kolor
Złoty
Materiał
Poliżywica
Marka