SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24
Wysyłka natychmiast

ŚWIECZNIK SZYSZKA SERAFINA - JASNOZŁOTY - STOŻKOWY - 7X8CM - LENE BJERRE

MY HONEY HOME
41,00 zł

Produkt dostępny

Zamów teraz - u Ciebie do 25.05.2022

Świecznik z serii SERAFINA marki Lene Bjerre w kolorze jasnego złota. Świecznik zaprojektowano na kształt okrągłej szyszki, która zwęża się w górnej części. Przystosowany jest do świec klasycznych.To przepiękny i zarazem funkcjonalny element dekoracyjny, który świetnie sprawdzi się przy bożonarodzeniowych aranżacjach...
Opis

Świecznik z serii SERAFINA marki Lene Bjerre w kolorze jasnego złota. Świecznik zaprojektowano na kształt okrągłej szyszki, która zwęża się w górnej części. Przystosowany jest do świec klasycznych.

To przepiękny i zarazem funkcjonalny element dekoracyjny, który świetnie sprawdzi się przy bożonarodzeniowych aranżacjach. Dzięki połączeniu stonowanego beżu z jasnym złotem będzie doskonałym uzupełnieniem świątecznych dekoracji. Wykończony jest złotym, brokatowym pyłkiem.

Wymiary - 7 x 8 cm

Lene Bjerre zwraca uwagę na wygodę człowieka i jego potrzebę otaczania się pięknem. W odpowiedzi na potrzeby klientów, marka prezentuje bogatą ofertę interesujących świeczników w szerokiej gamie kolorystycznej. W My Honey Home posiadamy również inne świeczniki w kształcie szyszki od tego producenta.

Informacje dodatkowe
KOD
A00004283
Waga
0,1 kg
Wysokość
8 cm
Średnica
7 cm
Kolor
Jasnozłoty
Materiał
Poliżywica
Marka