SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24
Wysyłka natychmiast

ŚWIECA RUSTIC - MIĘTOWA - 7,5x20CM - LENE BJERRE

MY HONEY HOME
40,00 zł

Produkt dostępny

Zamów teraz - u Ciebie do 29.06.2022

Świeca RUSTIC marki Lene Bjerre w kolorze chłodnej mięty. Dodatkowym elementem dekoracyjnym parafinowej świecy jest aksamitna tasiemka w odcieniach szarości ze srebrnym monogramem marki. Doskonale pasuje do wielu aranżacji wnętrz - w tym rustykalnych, tworząc przytulny nastrój i ciepły klimat.Czas palenia - 85hWymiary - 7,5 x 20 cmLene Bjerre w centrum stawia człowieka - jego wygodę i potrzebę otaczania się pięknem...
Opis

Świeca RUSTIC marki Lene Bjerre w kolorze chłodnej mięty. Dodatkowym elementem dekoracyjnym parafinowej świecy jest aksamitna tasiemka w odcieniach szarości ze srebrnym monogramem marki. Doskonale pasuje do wielu aranżacji wnętrz - w tym rustykalnych, tworząc przytulny nastrój i ciepły klimat.

Czas palenia - 85h

Wymiary - 7,5 x 20 cm

Lene Bjerre w centrum stawia człowieka - jego wygodę i potrzebę otaczania się pięknem. Marka stworzyła bogaty asortyment niezwykłych świec w różnych kolorach. Ich projekty są proste i eleganckie, dzięki czemu można je łatwo łączyć i dopasowywać do własnych potrzeb. W My Honey Home posiadamy również inne świece tej marki z serii RUSTIC.

Informacje dodatkowe
KOD
466100842
Waga
0,8 kg
Wysokość
20 cm
Średnica
7,5 cm
Czas spalania
85h
Kolor
Miętowy
Materiał
Parafina
Pomieszczenie
Sypialnia
Marka