SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24
Wysyłka natychmiast

ŚWIECA DOREA DESERT SAGE 12,5 cm LENE BJERRE

MY HONEY HOME
55,00 zł

Produkt dostępny

Zamów teraz - u Ciebie do 27.10.2021

Świeca Dorea pochodzi z kolekcji marki Lene Bjerre.Świeca z kolekcji DOREA marki Lene Bjerre jest w szarym odcieniu z domieszką zieleni. Tłoczony wzór WAŻKI w kolorze przecieranej bieli sprawia, że świeca stanie się pięknym dodatkiem do każdego wnętrza. Ciekawym elementem dekoracyjnym świecy jest elegancka, aksamitna tasiemka w kolorze szarym z monogramem marki...
Opis

Świeca Dorea pochodzi z kolekcji marki Lene Bjerre.

Świeca z kolekcji DOREA marki Lene Bjerre jest w szarym odcieniu z domieszką zieleni. Tłoczony wzór WAŻKI w kolorze przecieranej bieli sprawia, że świeca stanie się pięknym dodatkiem do każdego wnętrza. Ciekawym elementem dekoracyjnym świecy jest elegancka, aksamitna tasiemka w kolorze szarym z monogramem marki. Świeca ta jest również idealnym pomysłem na prezent. Dostępna jest w dwóch rozmiarach.

Marka Lene Bjerre tworzy oryginalne świece, które dzięki szerokiej gamie dostępnych kolorów i wzorów można dopasować do większości aranżacji wnętrz. W salonie My Honey Home posiadamy także inne świece zaprojektowane w podobnej palecie barw.

Informacje dodatkowe
KOD
A00008243
Wysokość
12,5 cm
Średnica
7,5 cm
Czas spalania
40 h
Kolor
Szary
Materiał
Parafina
Marka