SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24
Wysyłka natychmiast

PUDEŁKO Z LAWENDĄ - 40SZT. - JOLIPA

MY HONEY HOME
45,00 zł

Produkt dostępny

Zamów teraz - u Ciebie pojutrze

Sztuczna lawenda marki JOLIPA.Subtelne gałązki sztucznej lawendy w pięknym, liliowym kolorze zamknięte w przeźroczystym, owalnym pojemniku. Dzięki starannemu wykonaniu dekoracja do złudzenia przypomina żywą roślinę. Ogromną zaletą gałązek lawendy jest łatwość, z jaką można stworzyć z ich udziałem piękne aranżacje...
Opis

Sztuczna lawenda marki JOLIPA.

Subtelne gałązki sztucznej lawendy w pięknym, liliowym kolorze zamknięte w przeźroczystym, owalnym pojemniku. Dzięki starannemu wykonaniu dekoracja do złudzenia przypomina żywą roślinę. Ogromną zaletą gałązek lawendy jest łatwość, z jaką można stworzyć z ich udziałem piękne aranżacje. Sprawdzą się przy komponowaniu dekoracji stołów - polecamy wsunąć niewielką gałązkę do obrączek z serwetami. Tak udekorowany stół z całą pewnością docenią nasi goście.

Opakowanie liczy 40 sztuk.

Wymiary opakowania - 10x13 cm

Marka Jolipa to producent ozdób, ceramiki i maskotek dla dzieci, który na rynku działa już ponad 40 lat. W detalach ich produktów widać pasję do tworzenia eleganckich dekoracji. W salonie My Honey Home posiadamy również inne produkty z oferty tego producenta.

Informacje dodatkowe
KOD
50711
Waga
0,1 kg
Wysokość
13 cm
Średnica
10 cm
Kolor
Liliowy
Materiał
Tworzywo sztuczne
Marka