SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

SIEGER by FÜRSTENBERG

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
SIEGER by FÜRSTENBERG – niemiecka porcelana na prezent i do codziennego użytku

W każdym polskim domu znajdziemy zastawę stołową z porcelany. Z reguły jest ona wyciągana na specjalne okazje oraz uroczystości. Na co dzień zaś używamy bardziej pospolitego serwisu.

SIEGER by FÜRSTENBERG – unikatowa porcelana idealna na prezent

SIEGER by FÜRSTENBERG istnieje na rynku od ponad 270 lat. Ma już pewną precyzje, renomę, a także swoich ulubieńców. Prezenty z porcelany są zawsze modne oraz ponadczasowe. Można kupić porcelanowe zestawy prezentowe jako podarunek na każdą uroczystość - od urodzin po ślub. Jeśli na co dzień korzystamy z porcelanowej zastawy, to dodatkowy komplet zawsze przyda się w domu na specjalne okazje lub po prostu w razie stłuczenia się któregoś z elementów.

Często nurtuje nas pytanie, jak wybrać elegancką porcelanę dla siebie i na prezent? Najlepiej wybrać się do najbliższego sklepu, obejrzeć na żywo jak wygląda, podpytać kogoś z załogi sklepu, która z zastawy jest najlepsza, z jakiej jest firmy itd. Możemy również dokonać wyboru oraz zakupu przez internet. Wystarczy tylko poczytać to i owo w tym temacie, ponieważ taka elegancka porcelana posłuży nam na lata. Z reguły zastawy zajmują dużo miejsca, więc trzeba zastanowić się czy będzie ona umieszczona w półce w kuchni czy gdzieś w jadalni. Musimy wiedzieć, że zastawa może być na, np. sześć osób lub dwanaście, więc dodatkowe miejsce w meblach zawsze przyda się. 

SIEGER by FÜRSTENBERG – zachwycające kolekcje użytkowych dzieł sztuki z porcelany

Porcelana kojarzy się głównie z naczyniami oraz kubkami, a to jednak nie wszystko. Na rynku dostępne są przeróżne dzieła sztuki z nowoczesnej porcelany. Znajdziemy wiele fajnych mis, waz, naczyń dekoracyjnych lub świeczników. Oprócz tego są także elementy wiszące lub stojące takie jak aniołki bądź figurki. Dodadzą one uroku każdemu wystrojowi w domu albo mieszkaniu.

Ekskluzywne, piękne i jednocześnie wysoce funkcjonalne – naczynia pokryte złotem

Już w starożytności wykonywano różne naczynia lub posągi, statuetki w różnej kolorystyce i pokrytej złotem. Nowoczesna i elegancka porcelana do dzisiaj cieszy się dużym powodzeniem. Wygląda pięknie, nieskazitelnie oraz przyciągnie każde oko. Jest to połączenie elegancji z funkcjonalnością. Niektórzy lubią, aby pewne elementy dekoracji błyszczały się, zatem porcelana w połączeniu ze złotem będzie idealnym zestawieniem. Będzie pasowała do do każdej aranżacji.

Seria zastaw stołowych MY CHINA! od SIEGER by FÜRSTENBERG - ponadczasowe, minimalistyczne, a jednocześnie bogate

Porcelana Fürstenberg nie należy do najtańszych ze względu na swoją renomę oraz piękno. Seria zastaw stołowych MY CHINA! jest piękna w swojej prostocie. Widać, że liczy się minimalizm, a zarazem bogactwo. W tej kolekcji liczy się głównie biel, a później odrobinę dodatki. Firma SIEGER by Fürstenberg nie boi się wyzwań oraz kreuje trendy.

Kolekcja TEMPTATION od SIEGER by FÜRSTENBERG - eleganckie porcelanowe kubki w różnych rozmiarach i niespotykanych dekorach

SIEGER by Fürstenberg stworzyła nietypową kolekcję porcelany do szampana. Kubki do szampana charakteryzują się tym, że są lekkie oraz bardzo eleganckie. Trunek podany z takiej porcelany będzie na pewno jeszcze lepiej smakował. Kubki są w różne kolory i elementy, np. w zwierzęta, gwiazdki, kwiaty lub biało-czarne paski. Widać, że estetyka idzie w parze z ceną.