SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

NINA RICCI

na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
Producent: NINA RICCI

NINA RICCI - My Honey Home

Nina Ricci to kobieta, której nie trzeba przedstawiać nikomu. Dziś jej imię i nazwisko stanowi luksusową markę dla kosmetyków i dekoracyjnych dodatków. Produkty z logo Nina Ricci w pełni zasługują na miano ekskluzywnych.

Nina Ricci – kobieta, która wyprzedziła swoją epokę

Urodzona pod koniec dziewiętnastego wieku we Włoszech jako Maria Nielli, przyszła krawcowa i projektantka mody Nina Ricci, teoretycznie skazana była na skromne życie u boku męża, przełom wieków bowiem nie sprzyjał kobietom. Jednak los był dla Marii łaskawy. Paradoksalnie, czyniąc ją wdową, otworzył drzwi do sławy, kariery i nieśmiertelności.

Sama Nina Ricci nigdy nie czuła się kimś bardzo szczególnym. Być może dlatego jej pierwsze projekty nie były adresowane do wielkich gwiazd kina, teatru czy wyższych sfer. Szyła proste sukienki dla prostych kobiet. Jednak ich niepowtarzalny styl mocno podkreślający kobiecość szybko zyskał uznanie w oczach arystokratek. Dom mody, który założyła Nina Ricci wraz z synem jeszcze przed wojną, szybko stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych w świecie francuskiej mody, a wizytówką samej Niny Ricci stały się bardzo kobiece projekty. Początkowo tylko sukienki, ale już wkrótce perfumy. W ostatnich latach dom mody Nina Ricci to także ekskluzywna pościel, którą oferujemy w My Honey Home.

Nina Ricci – marka żywa do dziś

Nina Ricci dożyła później starości, do końca pozostając wierna swoim założeniom. Wszystkie jej projekty opierały się na prostocie, funkcjonalności i podkreślaniu naturalnego kobiecego piękna. Dziś marka Nina Ricci to coś więcej niż same tylko ubrania. To także ekskluzywne dodatki do wnętrz projektowane zgodnie z założeniami Niny. Tu rządzi prostota, która ma podkreślać piękno wnętrz, a nie je przyćmiewać. Przy tym wszystkie tkaniny i dodatki oferowane przez dom mody Nina Ricci wykonywane są z najlepszych gatunkowo materiałów. Tu nie ma miejsca na kompromisy – tak jak przed laty, tak i teraz Nina Ricci oferuje swoim klientom bardzo wysoką jakość w dość przystępnej cenie.

Nina Ricci – pościel do każdej sypialni

Ponadczasowe projekty to nie tylko sukienki i perfumy, to także pościel z kolekcji Niny Ricci. Pozornie wydaje się zwykła, biała lub écru, ale nie dajmy się zwieść pozorom. W My Honey Home oferujemy tylko to, co najlepsze. Tak jest też i w przypadku pościeli Nina Ricci. Perkalowa bawełna jest bardzo mocna, wytrzymała, odporna na uszkodzenia. Nina Ricci to pościel, która będzie gościła w Twojej sypialni tak długo, jak zechcesz. Delikatne zdobienia prostymi tasiemkami nadają jej szyku i ponadczasowej elegancji. To klasyka i klasa sama w sobie – pościel, której nie powstydziłyby się koronowane głowy. Zresztą one także są klientami domu mody Nina Ricci.

Nina Ricci – poszewki na poduszki

Projektanci domu mody Nina Ricci zdają sobie sprawę z tego, jak ważne z punktu widzenia aranżacji wnętrz są zwykłe poszewki na poduszki. Paradoksalnie one wcale nie są niezwykłe. Ich wyjątkowy satynowy splot nadaje im ekskluzywnego wyglądu, a ponadczasowe wzornictwo pozwala cieszyć się ich modnym wyglądem przez wiele sezonów. Przy tym to po prostu poszewki, coś, co można łatwo zdjąć i zastąpić. Nie ma lepszego i szybszego sposobu na całkowitą zmianę wystroju salonu niż właśnie zmiana poszewek na poduszki. W My Honey Home dobrze o tym wiemy, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć wyjątkowych poszewek z kolekcji Niny Ricci.