SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

MINDY BROWNES

na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
piękno detali

Ponad dwie dekady doświadczenia i zupełnie nowe spojrzenie na aranżację wnętrz. Poznaj irlandzką firmę Mindy Brownes – zakochasz się w ich najnowszej kolekcji.

Mindy Brownes – ponad 20 lat doświadczenia na rynku wnętrzarskim

Mindy Brownes to firma irlandzka i fakt ten najlepiej oddaje ducha proponowanych przez nią mebli i dodatków do wnętrz. Połączenie ekskluzywnego wyglądu z nimbem tajemniczej aury mebli z duszą pozwoliło na stworzenie wielu pod każdym względem wyjątkowych kolekcji – klasycznych, ale nowoczesnych, modnych, ale ponadczasowych. Mindy Brownes to piękno, którym można cieszyć się przez lata, styl, który dzięki eleganckiej prostocie zawsze będzie na czasie. Subtelne łączenia kolorystyczne i dyskretny pomysł adresują propozycje Mindy Brownes do wnętrz nowoczesnych i luksusowych.

Mindy Brownes - meble, luksusowe tapicerki i oświetlenie inspirowane najnowszymi trendami wnętrzarskimi

Mindy Brownes to nie tylko tapicerowane meble, ale też inne stylowe dodatki do wnętrz. Łączy je wyjątkowe umiłowanie piękna, proporcji i styl wiążący w sobie luksus i codzienność.

Projekty Mindy Brownes powstają w oparciu o inspiracje czerpane z najnowszych trendów wnętrzarskich, propozycji architektonicznych dyktatorów mody, ale też ze znajomości potrzeb klientów. Jeśli chcesz się przekonać, czy propozycje Mindy Brownes są także dla Ciebie, koniecznie odwiedź nasz sklep.

Ponadczasowa elegancja w domowej przestrzeni: poznaj dodatki od Mindy Brownes

O wyjątkowości wnętrz świadczą nie tylko kolory i stylowe meble, ale przede wszystkim dodatki. To one są tą wisienka na torcie, która potrafi nawet banalny salon zamienić w zupełnie wyjątkowy.

Eleganckie ramki na zdjęcia i inne luksusowe upominki Mindy Brownes wnoszą do wnętrz powiew ponadczasowości – niezależnie od upływającego czasu są zawsze doskonałym uzupełnieniem aranżacji domu.

Zegary, lustra i ramki na zdjęcia od Mindy Brownes – stylowe dodatki do salonu

Designerskie lustro na ścianę od Mindy Brownes to nie tylko pomysł na prezent, ale i stylowy dodatek do salonu. Wbrew pozorom lustro w salonie nie pełni wyłącznie funkcji użytkowej. Jest dobrym sposobem na optyczne powiększenie przestrzeni i zwielokrotnienie innych dekoracyjnych dodatków, na przykład ekskluzywnych i jedynych w swoim rodzaju ramek na zdjęcia Mindy Brownes.

Mindy Brownes: niebanalne formy, oryginalne tekstury i precyzyjne wykończenie

Mindy Brownes niewątpliwie wyróżnia się na rynku luksusowych mebli i dodatków. Nawet niewprawne oko od razu rozpozna rękę irlandzkich projektantów. O wyjątkowości Mindy Brownes świadczą niebanalne, aczkolwiek utrzymane w klasycznych ryzach, formy mebli i dodatków, zachowana w jednolitej tonacji kolorystyka, niejednolite tekstury i duża precyzja wykończenia nawet najdrobniejszych detali. To perfekcjonizm, ale w najlepszym znaczeniu tego słowa. Od Mindy Brownes po prostu ciężko oderwać wzrok.

Mindy Brownes & Genesis – lubiane i cenione upominki w Irlandii

Eleganckie dekoracje na ścianę i ramki w stylu Hampton to jedne z częściej wybieranych propozycji Mindy Brownes na drobny upominek. Jeśli jednak szukasz innego pomysłu na prezent, nie wahaj się odwiedzić naszego sklepu. Znajdziesz tu wiele innych dodatków od Mindy Brownes, które ucieszą nie tylko Ciebie, ale i Twoich przyjaciół. Wzoruj się na Irlandczykach, dla których Mindy Brownes jest pierwszym wyborem, gdy szukają oryginalnego, modnego i eleganckiego drobiazgu na prezent dla bliskich.