SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

GIOBAGNARA

Strona
na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
Producent: GIOBAGNARA

GIOBAGNARA - My Honey Home

Giobagnara to doskonały przykład przekształcenia zwykłego włoskiego nazwiska w markę rozpoznawalną na świecie. Wyroby ze skóry Giobanara zyskały uznanie w oczach możnych tego świata. Dziś znajdziemy je między innymi na luksusowych jachtach, ale i w zwykłych domach.

Giobagnara – niezwykła wizja zwykłego Włocha

Giorgio Bagnara wychował się w tradycyjnej rodzinie włoskiej, w której wysoko ceniono piękno, umiłowanie sztuki i życia. Od dziecka nauczony otaczania się pięknym przedmiotami, przeniósł wyniesione z domu wychowanie na grunt zawodowy. Szybko zauważył rynkową niszę – skóra była doskonałym produktem do wyrobu mebli, ubrań i dodatków, ale nie stosowało się jej przy produkcji akcesoriów domowych. Rewolucyjny pomysł Giorgio Bagnary wprowadził zmiany w schematycznym włoskim myśleniu i sposobie życia. Bardzo szybko okazało się, że wyroby skórzane doskonale nadają się do dekoracji wnętrz, a Giobagnara (nazwa powstała z połączenia pierwszych liter imienia z nazwiskiem) swoimi kolekcjami dodatków udowodniła, że aranżacja wnętrz dodatkami ze skóry to strzał w dziesiątkę. Liczba kolorów, w jakich można wybrać dekoracyjne dodatki Giobagnara, jest praktycznie nieograniczona. Tym samym z całą pewnością można powiedzieć, że nie ma wnętrza, do którego by nie pasowały. Dziś ręcznie robione skórzane wyroby i dodatki uważane są za symbol luksusu i niewymuszonej elegancji a marka Giobagnara jako producent wyrobów skórzanych, jest jednym z niekwestionowanych światowych liderów swojej branży.

Giobagnara – wyroby ze skóry z duszą

Naturalna skóra sama w sobie uznawana jest za materiał luksusowy. Wyroby skórzane nie kosztują mało, ale w ich cenie zawiera się między innymi jakość, która gwarantuje żywotność wyboru przez wiele lat. Wyroby Giobagnara łączą w sobie najlepsze cechy skóry z ponadczasową stylistyką. To ważne, bo dzięki temu są inwestycją na dziesięciolecia i zawsze doskonale pełnią swoją funkcję. Są dekoracyjne, eleganckie i stylowe. Wprowadzają do wnętrz element dyskretnego luksusu pozbawionego obnoszenia się z bogactwem. Nie lśnią, nie epatują, mimo to trudno przejść obok nich obojętnie. Wyroby ze skóry Giobagnara przyciągają wzrok niczym magnes, zdają się zapraszać do bliższego kontaktu. Niewątpliwie zasługują na miano dodatków z duszą. Dzięki nim wnętrze wydaje się emanować pozytywną energią.

Giobagnara – szeroka oferta wyrobów ze skóry

Produkty marki Giobagnara dostępne w naszym sklepie obejmują wiele dziedzin życia. Znajdziemy tu podstawowe wyposażenie biurka – podkładki i pojemniki na kartki, ale też stylowe ramki na zdjęcia, które godnie oprawią uchwycone obiektywem najważniejsze momenty życia.

W ofercie naszego sklepu mamy wiele wyrobów skórzanych Giobanara, które doskonale sprawdzą się jako ekskluzywne prezenty. Na uwagę zasługuje teczka na dokumenty i skórzany wizytownik – podarunki bardzo mile widziane zwłaszcza w branży biznesowej, a także bardziej osobiste drobiazgi typu skórzane pudełko (np. na biżuterię lub pamiątki) czy skórzana taca.

Stawiamy na uniwersalną kolorystykę, oferowane przez nas przedmioty doskonale sprawdzą się zarówno we wnętrzach minimalistycznych, jak i tych urządzonych z przepychem i ostentacją. Gołębia szarość, stalowy błękit i ciemny grafit będą dopełnieniem aranżacji Twojego domu niezależnie od tego, czy preferujesz romantyczne boho, lśniące bogactwem glamour, czy Twoje wnętrza urządzone są w stonowanym, minimalistycznym stylu skandynawskim. Skórzane wyroby dobrze wpisują się także w styl vintage i, co może dziwić, rustykalny.