SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
Producent: Caramella

Caramella - My Honey Home

Mogłoby się wydawać, że w dziedzinie mebli i akcesoriów dla dzieci powiedziano już wszystko, ale polska marka Caramella udowadnia, że tak nie jest. Ta istniejąca od 2010 roku firma wprowadziła na rynek szereg autorskich rozwiązań i projektów tworzonych z myślą o dzieciach – meble, akcesoria, dodatki, pościel, rolety, zasłony i wiele, wiele innych.

Caramella – kompletne wyposażenie dziecięcego pokoju

Ideą przewodnią marki Caramella jest dostarczenie klientom wszystkich elementów niezbędnych do urządzenia pokoju dziecięcego. Seria autorskich projektów pozwala na stworzenie spójnego, ujednoliconego wnętrza zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Uwagę przyciąga pastelowa kolorystyka, idealna do dziecięcego pokoju oraz duża dbałość o detale. Caramella to marka dbająca o szczegóły, mocno skupiająca się na potrzebach dzieci i ich rodziców. Stąd w ofercie znajdziemy nie tylko szereg dekoracyjnych dodatków, ale też artykułu stworzone z myślą o ich praktycznym zastosowaniu. Mimo tego, że Caramella stawia na kompletne rozwiązania, w projektach zastosowano uniwersalną kolorystykę, która pozwala na wykorzystanie poszczególnych propozycji jako samodzielnych i wpisujących się w inną niż proponowana przez Caramellę aranżacja wnętrza. Dzięki temu wszystkie produkty marki Caramella doskonale nadają się na prezent.

Caramella – meble dla niemowląt i małych dzieci

Zaprojektowane w stonowanych kolorach i stylistyce, która mocno kojarzy się z małymi dziećmi, zwracają uwagę miękką linią i delikatnymi zdobieniami. W ofercie marki Caramella znajdują się zarówno łóżeczka dla niemowląt, jak i większe łóżka dla starszych dzieci. Dodatkowo można wybrać dopasowaną stylistycznie komodę, szafę, łóżeczko mobilne, a dla starszych dzieci utrzymane w podobnej stylistyce co komoda i szafa biurko. Dzięki temu, gdy dziecko rośnie, nie ma konieczności wymiany wszystkich mebli.

Tapicerowane łóżko Caramella to pomysł na zaaranżowanie wnętrza z gustem i klasą. Tak wykończone meble przywodzą na myśl wnętrza o bardzo ekskluzywnym wyglądzie. Dziecko je pokocha.

Caramella – artykuły pościelowe

Artykuły pościelowe dostępne w ofercie marki Caramella to nie tylko pościel, ale też ochraniacze na łóżeczko, śpiworki, zwłaszcza dla najmłodszych dzieci, kocyki, baldachimy, beciki, a nawet karuzele do łóżeczka. Te ostatnie to dowód dbałości o szczegóły. Dopasowana kolorystycznie do łóżeczka i pościeli karuzela będzie eleganckim i subtelnym sposobem na aranżację wnętrza. Zamontowana pozytywka z delikatną muzyką delikatnie ukołysze dziecko do snu. Warto przy tym dodać, że Caramella to także zabawki dla niemowląt.

Caramella – dekoracje dziecięcego pokoju

Czym byłby pokój dziecka bez stosownych dekoracji? W ofercie marki Caramella można ich znaleźć naprawdę dużo. To nie tylko klasyczne obrazki i napisy na ścianę (najczęściej z imieniem dziecka), ale też zawieszki, pluszowe przytulanki czy kolorowe girlandy. Wszystkie łączy jedno – jak większość produktów marki Caramella, wykonano je ręcznie. Wyjątkowa jakość, dbałość o detale wykończenia, wysokogatunkowe tkaniny i materiały użyte do produkcji to właśnie Caramella w całej krasie. Troska o elegancki i funkcjonalny pokój dziecięcy nie przedkłada się nad troskę o samo dziecko. To ono jest tu najważniejsze i dlatego dostaje to, co najlepsze.