SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

BRITA SWEDEN

na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
Producent: Brita Sweden

Brita Sweden - My Honey Home

Brita Sweden to marka, która łączy w sobie skandynawską prostotę ze szwedzką niezawodnością. Oferuje koce, poduszki i dywany, także do użytku wewnętrznego. Stawia na bliskość z naturą, dlatego koce i poduszki robione są między innymi z wełny z recyklingu. Tym samym firma dostarczająca wysokiej klasy dodatki do wnętrz nie zapomina o tym co najważniejsze. Wśród klientów Brita Sweden nie brak osób ceniących sobie produkty ekologiczne, wykonane w duchu zero waste.

Brita Sweden – bo najważniejszy jest dom

Oferta szwedzkiej firmy Birta Sweden nie obfituje w mnogość produktów, natomiast każdy oferowany jest w wielu wzorach i kolorach. Marka stawia na jakość, nie na ilość, dlatego w swojej ofercie ma zaledwie kilka artykułów. Mimo to, a może właśnie dlatego, trudno przejść obok nich obojętnie. Zaprojektowano je i wykonano z myślą o przyjemności użytkowania. Są bardzo trwałe i stylowe. Minimalizm w ilości asortymentu został przykryty maksymalną ilością zastosowanych barw. Przy tym, jak na Skandynawów przystało, projektanci Brita Sweden stawiają na cieszącą oko prostotę w łączeniu barw. Nie ma tu krzykliwych kolorów, męczących zestawień, nadmiaru barw. W ofercie Brita Sweden można znaleźć wszystko to, co określa się przymiotnikiem „przyjazne”. Bo przecież tego właśnie oczekujemy od domu, do niego wracamy po ciężkim dniu. Brita Sweden wie o tym i daje dokładnie to, co może zaspokoić nasze potrzeby.

Brita Sweden – dywany

Dywany Brita Sweden zaprojektowano tak, by można z nich było korzystać w ogrodzie. Szwedzi cenią sobie rodzinną atmosferę, którą znacząco podkreślają dekoracyjne dodatki i dlatego stworzyli dywany odporne na działanie atmosferyczne i promieniowanie UV. Takie dywany nie blakną z upływem czasu, można się cieszyć ich unikalnym, geometrycznym wzornictwem przez długie lata. Wykonane z trwałego winylu sprawdzą się w wielu codziennych sytuacjach. Brita Sweden, projektując dywany, stawia na ich jakość i uniwersalność. Sprawdzą się nie tylko na balkonie, tarasie czy w ogrodzie, ale też w przedpokoju lub kuchni, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. To, co najważniejsze, to liczba wzorów i kolorów, praktycznie nieograniczona. Bez trudu uda się dobrać dywan do otoczenia. Ta duża liczba to dowód na to, że projektanci Brita Sweden biorą pod uwagę indywidualne potrzeby swoich klientów. Tu nie ma miejsca na kompromisy. Na pewno uda się dobrać dywan idealnie taki, jaki jest potrzebny.

Brita Sweden – poduszki

Dom bez poduszek byłby smutny, pusty, niezachęcający do odpoczynku. Wiedzą o tym dekoratorzy z Brita Sweden i dlatego ich projekty poduszek cieszą oko w wielu domach w Szwecji i nie tylko. Można je znaleźć w wielu krajach Europy, a także dalekiej Azji (Japonia, Korea) i Australii. Poduszki Brita Sweden to unikalne kolekcje, częściowo wykonane z wełny w całości pochodzącej z recyklingu. Jakością i wyglądem w żaden sposób nie odbiegają od tych wykonanych z nowych włókien. To z kolei dowód na to, że warto żyć i tworzyć w duchu ekologii i zero waste. Brita Sweden umiejętnie łączy potrzebę posiadania poduszek z potrzebą chronienia planety.

Brita Sweden – koce

Są wykonywane na podobnej zasadzie co poduszki, zawsze dopasowane do nich kolorystycznie i wzorniczo. Mogą być sprzedawane w kompletach bądź osobno. Zachęcają do otulania się i odpoczynku z kubkiem herbaty w dłoni. Szwedzi cenią sobie magię domowego ogniska, dlatego nie dziwi, że koce i poduszki stanowią podstawę asortymentu Brita Sweden.