SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

AQUANOVA

na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
Producent: Aquanova

Ekskluzywne aranżacje w łazience – design luster marki Aquanova

Trudno oprzeć się urokowi stylistyki marki Aquanova. Bez zbędnego przepychu i blichtru, z klasyką i prostotą, a jednak elegancją i wysublimowanym urokiem Aquanova wprowadza nową jakość w aranżacjach naszych łazienek. Lustra stojące i wiszące w prostych ramach to ponadczasowa klasyka w wydaniu de luxe.

Poznaj eleganckie dozowniki i mydelniczki znanej i cenionej marki Aquanova

Dozowniki i mydelniczki Aquanova stylizowane na naturalny kamień (marmur, granit, wapień) dzięki uniwersalnym kształtom i ponadczasowej stylistyce wpiszą się w aranżację każdej łazienki, kamień bowiem pasuje zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i tych urządzonych w stylu retro.

Klasa i luksus zamknięte w prostym minimalistycznym stylu nakreślonym przez Aquanova

Luksus nie musi błyszczeć srebrem i złotem. Akcesoria łazienkowe marki Aquanova to stonowana kolorystyka i minimalistyczne wzornictwo. Paradoksalnie to właśnie zaowocowało dużym sukcesem akcesoriów Aquanowa na rynkach światowych. Uniwersalne, ponadczasowe wzornictwo stanowi gwarancję, że akcesoria Aquanova nigdy nie wyjdą z mody.

Akcesoria i organizery łazienkowe Aquanova najnowsza kolekcja

W łazience przechowujemy dużo różnych rzeczy. Nie wszystkie chcemy chować w szafkach i szufladach, bo są codziennie potrzebne. Jednocześnie rozrzucanie ich na półkach narusza nasze poczucie ładu i estetyki. Organizery łazienkowe z najnowszej kolekcji Aquanova, zaprojektowane tak, by pasowały do różnorodnych akcesoriów, są rozwiązaniem praktycznym i gustownym. Ich stosowanie uporządkuje łazienkową przestrzeń, a przy tym doda jej niewymuszonej elegancji.

Maty do kąpieli, ręczniki i dywaniki marki Aquanova, czyli tekstylia dedykowane do łazienki

Tekstylia łazienkowe to ten element wystroju, którego w łazience po prostu nie może zabraknąć. Marka Aquanowa wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, stworzyła kolekcję tekstyliów utrzymanych w podobnej gamie kolorystycznej. Stonowane pastelowe kolory w różnych odcieniach (także ciemnych) są gwarancją dopasowania tekstyliów Aquanova do łazienki w każdym stylu. Na uwagę zasługuje też wysoka jakość oferowanych tekstyliów. Miękkie dywaniki łazienkowe Aquanova są stworzone do chodzenia po nich boso, a ręczniki są niezwykle miękkie i chłonne. Nie brak też dobranych kolorystycznie szlafroków.

Niepowtarzalne i oryginalne kosze do prania, kosze na śmieci oraz do przechowywania w łazience

Kosz na śmieci nie musi być schowany pod zlewem kuchennym lub ukryty za sedesem w łazience. Ładny, estetyczny kosz o oryginalnym i praktycznym kształcie w jednym z wielu modnych kolorów, to propozycja od Aquanova, która na pewno zostanie ciepło przyjęta. Kosze na pranie i kosze na śmieci są niezbędnym wyposażeniem łazienki, warto się postarać, by stylistycznie wpisały się w jej wystrój.

Utrzymaj czystość z eleganckimi szczotkami do toalety marki Aquanova

Szczotki do toalety to ten element wyposażenia, który na ogół przemilczamy. Niesłusznie, bo jest bardzo potrzebny. Szczotki do toalety Aquanova udowodniają, że nawet pozornie banalna rzecz może być ozdobą. Wybór szczotki do łazienki od Aquanova to ten moment, w którym już wiesz, że Twoja łazienka jest idealna. Kompletując wyposażenie z Aquanova, masz pewność, że łazienka wygląda stylowo i modnie.