SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
Producent lamp KUTEK

Agnella to firma, w której od dziesięcioleci produkowane są wysokiej klasy dywany. Firma stawia na najwyższej jakości materiały i doskonałe wykonanie. Dbałość o szczegóły to w przypadku Agnella cecha charakterystyczna.

Zalety dywanów

Dywany od stuleci używane są do aranżacji wnętrz. Sprawiają, że pomieszczenia stają się przytulne i ciepłe. Poza walorami dekoracyjnymi mają one także wiele innych zalet. Jedną z nich jest wyciszanie wnętrz. Ten atut jest szczególnie doceniany przez osoby mieszkające w domach wielorodzinnych. Agnella to firma, której właściciele i pracownicy doskonale zdają sobie sprawę jak wiele zalet mają dywany i dlatego to tutaj powstają doskonałej jakości, piękne modele.

Naturalna wełna to podstawa

Agnella to firma, która postawiła na naturalne włókna. Do produkcji swoich dywanów wykorzystuje wyłącznie naturalną wełnę owczą pochodzącą z Nowej Zelandii oraz Wielkiej Brytanii. Wełna nowozelandzka charakteryzuje się niezwykłą miękkością natomiast włókna pochodzące z Wielkiej Brytanii są bardzo trwałe. Wełniane dywany mają wiele zalet. Przede wszystkim wełniane powierzchnie są doskonałymi oczyszczaczami powietrza. Pyłki i kurz, które się na nich osadzają są wiązane i przytrzymywane aż do chwili, gdy odkurzacz wszystkie je pochłonie. Ponadto wełna jest w dużej mierze odporna na wodę i zabrudzenia. Dywany z niej wykonane nie przyjmują brudu i można je stosunkowo łatwo wyczyścić. Wełniane powierzchnie dzięki swoim naturalnym cechom nie sprzyjają rozwojowi drobnoustrojów takich jak bakterie i grzyby, co niewątpliwie działa na korzyść osób korzystających z pomieszczenia gdzie ułożony jest dywan Agnella.

Piękne wzornictwo i kolory

Dywany Agnella charakteryzują się także bardzo szeroką gamą wzorniczą i kolorystyczną. Projektanci stale tworzą nowe wzory dywanów, które kolejno podbijają serca klientów. W ofercie firmy można znaleźć dywany z tradycyjnymi motywami kwiatowymi albo w uniwersalne pasy czy fale. Osoby tworzące nowe wzory mają dowolność w działaniu, co sprawia, że oferta dywanów jest niezwykle bogata. Dodatkowym atutem jest fakt, że Agnella nie tylko tworzy same dywany ale przygotowuje do nich włókno na miejscu m.in. barwiąc wełnę na kolory dostosowane do aktualnych potrzeb i wymagań związanych z produkcją.

Nie ma jak ludzka ręka – dbałość o najdrobniejsze detale

Dywany Agnella nie są ręcznie tkanym produktem, ale każdy wyprodukowany dywan jest ręcznie wykańczany. Dzięki sprawnym dłoniom i doskonałemu wzrokowi pracowników każdy egzemplarz jest idealny.

Agnella to firma od dziesięcioleci produkująca najwyższej jakości wełniane dywany. Wykorzystane do ich produkcji naturalne włókna mają wiele zalet. Dywany wełniane Agnella są bardzo trwałe i odporne na zabrudzenia. Naturalne właściwości wełny sprawiają, że gotowy wyrób jest miękki, ciepły i przyjemny w dotyku. Dywany Agnella doskonale wyciszają pomieszczenia i nadają im przytulności. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z ofertą firmy Agnella. Mamy nadzieję, że znajdzie się dla nich miejsce także w Państwa domach.