SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

Pojemnik szklany Miya - 8,5x10,5cm - Lene Bjerre - My Honey Home

49,00 zł
Szklany pojemnik z kolekcji MIYA marki LENE BJERRE.Cechą, która wyróżnia kolekcję MIYA marki Lene Bjerre są przepiękne, geometryczne wzory, wytłoczone w szkle, które nadają produktom niezwykle ekskluzywnego charakteru. Pojemnik wykonany jest ze szkła w kolorze zielonego granitu oraz ozdobiony kolorem ciepłego złota. Nie tylko doskonale spełni swe funkcje dekoracyjne, wprowadzając do wnętrza elegancję oraz luksus, ale także te praktyczne - w pojemniku można przechowywać biżuterię lub inne drobne przedmioty...
Opis

Szklany pojemnik z kolekcji MIYA marki LENE BJERRE.

Cechą, która wyróżnia kolekcję MIYA marki Lene Bjerre są przepiękne, geometryczne wzory, wytłoczone w szkle, które nadają produktom niezwykle ekskluzywnego charakteru. Pojemnik wykonany jest ze szkła w kolorze zielonego granitu oraz ozdobiony kolorem ciepłego złota. Nie tylko doskonale spełni swe funkcje dekoracyjne, wprowadzając do wnętrza elegancję oraz luksus, ale także te praktyczne - w pojemniku można przechowywać biżuterię lub inne drobne przedmioty. W ofercie salonu My Honey Home dostępny jest również w większym rozmiarze oraz w kolorze czarnym.

Wymiary: 8.5 x 10.5  cm

Lene Bjerre to marka oferująca swoim klientom nietuzinkowe dekoracje, łączące w sobie tradycję z nowoczesnością i niezwykłym stylem. W My Honey Home dostępna jest szeroka oferta produktów tej marki.

Informacje dodatkowe
KOD
A00007010
Wysokość
10.5 cm
Średnica
8.5 cm
Kolor
Zielony, Złoty
Materiał
Szkło
Pomieszczenie
Salon, Biuro, Łazienka, Sypialnia
Marka