SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24
Wysyłka natychmiast

Pojemnik szklany Miya - 10,5x17,5cm - Lene Bjerre - My Honey Home

95,00 zł

Produkt dostępny

Zamów teraz - u Ciebie do 27.10.2021

Szklany pojemnik z kolekcji MIYA marki LENE BJERRE.Cechą, która wyróżnia kolekcję MIYA marki Lene Bjerre są przepiękne, geometryczne wzory, wytłoczone w szkle, które nadają produktom niezwykle ekskluzywnego charakteru. Pojemnik wykonany jest ze szkła w kolorze czarnym oraz ozdobiony kolorem ciepłego złota. Nie tylko doskonale spełni swe funkcje dekoracyjne, wprowadzając do wnętrza elegancję oraz luksus, ale także te praktyczne - w pojemniku można przechowywać biżuterię lub inne drobne przedmioty...
Opis

Szklany pojemnik z kolekcji MIYA marki LENE BJERRE.

Cechą, która wyróżnia kolekcję MIYA marki Lene Bjerre są przepiękne, geometryczne wzory, wytłoczone w szkle, które nadają produktom niezwykle ekskluzywnego charakteru. Pojemnik wykonany jest ze szkła w kolorze czarnym oraz ozdobiony kolorem ciepłego złota. Nie tylko doskonale spełni swe funkcje dekoracyjne, wprowadzając do wnętrza elegancję oraz luksus, ale także te praktyczne - w pojemniku można przechowywać biżuterię lub inne drobne przedmioty. W ofercie salonu My Honey Home dostępny jest również w mniejszym rozmiarze oraz w kolorze zielonego granitu.

Wymiary: 10.5 x 17.5  cm

Lene Bjerre to marka oferująca swoim klientom nietuzinkowe dekoracje, łączące w sobie tradycję z nowoczesnością i niezwykłym stylem. W My Honey Home dostępna jest szeroka oferta produktów tej marki.

Informacje dodatkowe
KOD
A00007009
Wysokość
17.5 cm
Średnica
10.5 cm
Kolor
Czarny, Złoty
Materiał
Szkło
Pomieszczenie
Salon, Biuro, Łazienka, Sypialnia
Marka