SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

Poduszka z włókna Alpaki 50x60 - MyAlpaca

MY HONEY HOME
730,00 zł

Produkt dostępny na zamówienie

Zamów teraz - u Ciebie do 17.11.2021

Poduszka wypełniona włóknem alpaki o unikalnych właściwościach hipoalergicznych, oddychająca i niezatrzymująca wilgoci. Obszyta ekskluzywną, gęsto tkaną bawełną, wykończona lamówką białą lub niebieską z wzorem MyAlpaca. 100% naturalna alpaka. Nasze poduszki wypełniamy wyłącznie czystym włóknem z runa alpaki, bez dodatków chemicznych...
Opis

Poduszka wypełniona włóknem alpaki o unikalnych właściwościach hipoalergicznych, oddychająca i niezatrzymująca wilgoci. Obszyta ekskluzywną, gęsto tkaną bawełną, wykończona lamówką białą lub niebieską z wzorem MyAlpaca.
100% naturalna alpaka. Nasze poduszki wypełniamy wyłącznie czystym włóknem z runa alpaki, bez dodatków chemicznych.

100% naturalna bawełna. Poszycie jedwabiste, lekkie i oddychające, niezwykle miłe w dotyku i o naturalnym połysku. W kolorze białym.
Termoregulacyjna. Alpaki pochodzą z andyjskich wyżyn, gdzie na przemian znoszą mróz i upał, więc wykształciły runo, którego właściwości zmieniają się zależnie od temperatury. Alpakowa kołdra będzie się dostosowywać do zmian ciepła Twojego ciała w trakcie snu.

Nie zatrzymuje wilgoci. Włókno alpaki pochłania wilgoć, ale nie zatrzymuje jej, pozostawiając uczucie suchości i wygody. Co więcej, pod oddychającą, przyjemną w dotyku kołdrą, po prostu się nie pocimy.

Hipoalergiczna. Włókno alpaki jest przyjazne dla alergików i astmatyków, bo nie zawiera żadnych chemicznych dodatków ani lanoliny. Rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne. Posiadamy certyfikat PRODUKT PRZYJAZNY DLA ALERGIKA przyznany przez magazyn Hipoalergiczni.
JAK DBAĆ O KOŁDRĘ I PODUSZKĘ Z ALPAKI?


Zalecamy regularnie wietrzyć kołdrę i poduszki na zewnątrz - szczególnie w gorące, suche, słoneczne, wietrzne dni. To powinno wystarczyć, aby pościel była świeża, zwłaszcza jeśli często zmieniamy poszewki.

W razie potrzeby zalecamy delikatne pranie chemiczne i suszenie w niskich temperaturach. Upewnij się, że pralnia chemiczna postępuje zgodnie z instrukcjami dla wełny

Uwaga: nie moczyć w gorącej wodzie i nie prać w pralce automatycznej. Tak czyszczone produkty mogą ulec zniszczeniu i nie będą objęte gwarancją.

Pranie w pralce, nawet w zimnej wodzie i przy zastosowaniu programu dla wełny, nie jest zalecane ponieważ mechaniczne obracanie i wirowanie może przesuwać lub kurczyć włókna wewnątrz kołdry.

Dopuszczane jest punktowe czyszczenie zimną wodą i suszenie na płasko lub w pozycji rozwieszonej.

Informacje dodatkowe
KOD
MAPO050060
Waga
1,1 kg
Długość
60cm
Szerokość
50cm
Kolor
Biały
Materiał
Alpaca, Bawełna
Pomieszczenie
Salon, Sypialnia
Marka

Produkty powiązane