Poduszka welurowa z lamówką Livia pochodzi z kolekcji wyjątkowych produktów My Honey Home. Poduszka jest indywidualnie uszyta w naszej Pracowni z weluru w klasie premium o delikatnym połysku. Pastelowy róż nadaje poduszce eleganckiego klimatu. Całość dopełnia delikatna, szara kedra ze sznurem pasmanteryjnym w środku.
Poszycie poduszki jest łatwe w zdejmowaniu i czyszczeniu, dzięki praktycznemu zamkowi. Wkład jest dokładnie wypełniony i sprężysty, co skutkuje tym iż poduszka nie ulega deformacji i pięknie prezentuje się na sofie lub na sypialnianym łóżku. Pokochają ją zwolennicy wysokiej jakości tkanin, luksusowych wnętrz z nutką romantyczności.
Produkty z kolekcji Pracowni Tkanin My Honey Home to tekstylia premium, które charakteryzują się wysoką jakością tkanin oraz niepowtarzalnym projektami.
Rzeczywiste wymiary produktów mogą różnić się o 2-3 cm od wartości podanych w opisach.