SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

PODUSZKA WELUROWA Z LAMÓWKĄ INGRID 50x50 cm

MY HONEY HOME
240,00 zł
Poduszka welurowa z lamówką Ingrid pochodzi z kolekcji wyjątkowych produktów My Honey Home. Poduszka o grafitowym kolorze została indywidualnie uszyta w naszej Pracowni. Składa się z weluru w klasie premium. Wyrazistego charakteru dodaje jej soczysty odcień limonki ze sznurem pasmanteryjnym w środku...
Opis

Poduszka welurowa z lamówką Ingrid pochodzi z kolekcji wyjątkowych produktów My Honey Home

Poduszka o grafitowym kolorze została indywidualnie uszyta w naszej Pracowni. Składa się z weluru w klasie premium. Wyrazistego charakteru dodaje jej soczysty odcień limonki ze sznurem pasmanteryjnym w środku. Uszyta została z myślą o zestawieniu ją z inną poduszką z tej samej kolekcji.

Poszycie poduszki jest łatwe w zdejmowaniu, dzięki praktycznemu zamkowi, niewidocznemu po zapięciu. Wypełniony i sprężysty wkład sprawia, że poduszka nie deformuje się i pięknie układa się na sofie czy fotelu w salonie. Zauroczy wszystkich wielbicieli wysokiej jakości tkanin oraz mocnych akcentów w wyrazistych barwach.

Produkty z kolekcji Pracowni Tkanin My Honey Home to tekstylia premium, które charakteryzują się wysoką jakością tkanin oraz niepowtarzalnym projektami.

Rzeczywiste wymiary produktów mogą różnić się o 2-3 cm od wartości podanych w opisach.

Informacje dodatkowe
KOD
03560
Długość
50 cm
Szerokość
50 cm
Kolor
Grafitowy
Materiał
Welur
Pomieszczenie
Sypialnia
Marka