SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

PODUSZKA WELUROWA BELLA 50x50 cm

MY HONEY HOME
240,00 zł
Poduszka welurowa Bella pochodzi z kolekcji wyjątkowych produktów My Honey Home. Poduszka została indywidualnie uszyta w naszej Pracowni z weluru w klasie premium.Posiada piękny, błękitny odcień, który nadaje świeżości i stylu Hampton. Uroku dodaje jej także obszyta wokół w tym samym kolorze kedra ze sznurem pasmanteryjnym w środku...
Opis

Poduszka welurowa Bella pochodzi z kolekcji wyjątkowych produktów My Honey Home. Poduszka została indywidualnie uszyta w naszej Pracowni z weluru w klasie premium.

Posiada piękny, błękitny odcień, który nadaje świeżości i stylu Hampton. Uroku dodaje jej także obszyta wokół w tym samym kolorze kedra ze sznurem pasmanteryjnym w środku. Dobrze komponuje się ze wszystkimi pastelowymi kolorami, głównie z bielą oraz głębokim granatem. Będzie doskonałym dodatkiem do spokojnego tła - jednobarwnej sofy w salonie lub narzuty w sypialni.

Poszycie poduszki jest łatwe przy zdejmowaniu oraz czyszczeniu, dzięki praktycznemu zamkowi błyskawicznemu, który jest niewidoczny po zapięciu. Wkład jest dokładnie wypełniony i sprężysty, przez co poduszka nie ulega deformacji i świetnie prezentuje się na sofie czy też fotelu. Zauroczy wszystkich wielbicieli wysokiej jakości tkanin oraz pastelowych akcentów.

Produkty z kolekcji Pracowni Tkanin My Honey Home to tekstylia premium, które charakteryzują się wysoką jakością tkanin oraz niepowtarzalnym projektami.

Rzeczywiste wymiary produktów mogą różnić się o 2-3 cm od wartości podanych w opisach.

Informacje dodatkowe
KOD
1004
Długość
50 cm
Szerokość
50 cm
Kolor
Jasnoniebieski
Materiał
Welur
Pomieszczenie
Sypialnia
Marka