SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24
Wysyłka natychmiast

PODUSZKA PEARL II 48x48 cm

MY HONEY HOME
320,00 zł

Produkt dostępny

Zamów teraz - u Ciebie pojutrze

Poduszka Pearl II pochodzi z kolekcji wyjątkowych produktów My Honey Home.Dekoracyjna poduszka o wymiarach 48 × 48 cm została indywidualnie uszyta w naszej Pracowni z połyskującej tkaniny. Perłowa biel świetnie komponuje się z eleganckim wnętrzem w stylu New York. Uroku dodaje jej również haftowany, geometryczny wzór...
Opis

Poduszka Pearl II pochodzi z kolekcji wyjątkowych produktów My Honey Home.

Dekoracyjna poduszka o wymiarach 48 × 48 cm została indywidualnie uszyta w naszej Pracowni z połyskującej tkaniny. Perłowa biel świetnie komponuje się z eleganckim wnętrzem w stylu New York. Uroku dodaje jej również haftowany, geometryczny wzór.

Poszycie poduszki jest w łatwy sposób zdejmowalne oraz praktyczne w czyszczeniu, dzięki błyskawicznemu zamkowi. Wkład jest sprężysty, co skutkuje tym iż poduszka nie ulega deformacji oraz utrzymuje fason. Poduszka Pearl II z pewnością zauroczy zwolenników delikatnych, monochromatycznych wnętrz z przytulnym klimatem.

Produkty z kolekcji Pracowni Tkanin My Honey Home to tekstylia premium, które charakteryzują się wysoką jakością tkanin oraz niepowtarzalnym projektami.

Informacje dodatkowe
KOD
03250
Długość
48 cm
Szerokość
48 cm
Kolor
Biały
Pomieszczenie
Sypialnia
Marka