SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

PODUSZKA ELEGANTE 55x55 cm

MY HONEY HOME
430,00 zł
Poduszka Elegante pochodzi z kolekcji wyjątkowych produktów My Honey Home. Dekoracyjna poduszka o wymiarach 55 × 55 cm została indywidualnie uszyta w naszej Pracowni ze szlachetnej tkaniny o delikatnym połysku.Posiada haftowany, geometryczny wzór, który świetnie komponuje się z jej kremową barwą z odcieniami beżu. Stanowi modny dodatek do wnętrz w stylu New York...
Opis

Poduszka Elegante pochodzi z kolekcji wyjątkowych produktów My Honey Home. Dekoracyjna poduszka o wymiarach 55 × 55 cm została indywidualnie uszyta w naszej Pracowni ze szlachetnej tkaniny o delikatnym połysku.

Posiada haftowany, geometryczny wzór, który świetnie komponuje się z jej kremową barwą z odcieniami beżu. Stanowi modny dodatek do wnętrz w stylu New York. Poduszkę można zaaranżować z jej mniejszą wersją. Poszycie poduszki jest łatwe przy zdejmowaniu, oraz czyszczeniu, dzięki praktycznemu zamkowi, który jest niewidoczny po zapięciu. Wypełniony wkład sprawia, że poduszka nie ulega deformacji oraz utrzymuje fason. Stworzona została z myślą o użytkownikach poszukujących luksusu i elegancji w każdym detalu.

Produkty z kolekcji Pracowni Tkanin My Honey Home to tekstylia premium, które charakteryzują się wysoką jakością tkanin oraz niepowtarzalnym projektami.

Rzeczywiste wymiary produktów mogą różnić się o 2-3 cm od wartości podanych w opisach.

Informacje dodatkowe
KOD
03230
Długość
55 cm
Szerokość
55 cm
Kolor
Ecru
Pomieszczenie
Sypialnia
Marka