SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

PODUSZKA ELEGANTE 50x50 cm

MY HONEY HOME
390,00 zł
Poduszka Elegante pochodzi z kolekcji wyjątkowych produktów My Honey Home. Dekoracyjna poduszka o wymiarach 50 x 50 cm została indywidualnie uszyta w naszej Pracowni ze szlachetnej tkaniny o delikatnym połysku.Posiada haftowany, geometryczny wzór. Charakteryzuje się piękną, kremową barwą z odcieniami beżu...
Opis

Poduszka Elegante pochodzi z kolekcji wyjątkowych produktów My Honey Home. Dekoracyjna poduszka o wymiarach 50 x 50 cm została indywidualnie uszyta w naszej Pracowni ze szlachetnej tkaniny o delikatnym połysku.

Posiada haftowany, geometryczny wzór. Charakteryzuje się piękną, kremową barwą z odcieniami beżu. Stanowi idealny akcent wykończeniowy w aranżacji sypialni lub salonu. Poszycie poduszki jest łatwe przy zdejmowaniu oraz czyszczeniu, dzięki praktycznemu zamkowi błyskawicznemu, który jest niewidoczny po zapięciu.

Wypełniony i sprężysty wkład sprawia, że poduszka nie ulega deformacji oraz utrzymuje swój fason. Zauroczy wszystkich wielbicieli stonowanych kolorów, którzy w swoich wnętrzach cenią eleganckie i luksusowe akcenty.

Produkty z kolekcji Pracowni Tkanin My Honey Home to tekstylia premium, które charakteryzują się wysoką jakością tkanin oraz niepowtarzalnym projektami.

Rzeczywiste wymiary produktów mogą różnić się o 2-3 cm od wartości podanych w opisach.

Informacje dodatkowe
KOD
03240
Długość
50 cm
Szerokość
50 cm
Kolor
Ecru
Pomieszczenie
Sypialnia
Marka