SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

NOWOŚCI

Strona
na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
Nowości My Honey Home
Zmiany są tym, co stymuluje i napędza nasze życie. Powiew świeżości jest pożądany w każdej dziedzinie życia. W My Honey Home wiemy o tym i dlatego stworzyliśmy specjalny dział – Nowości.

Trendy wnętrzarskie - nowości

Dział nowości stworzyliśmy dla Twojej wygody. Tu znajdziesz wszystkie nasze najnowsze propozycje. Starannie wybieramy artykuły do naszego sklepu, staramy się dać Ci to, co jest aktualnie modne i chętnie wykorzystywane przez dekoratorów wnętrz. Celujemy w modne wzory i kolory, staramy się, by nasz asortyment był urozmaicony. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że jeśli chcesz być naprawdę na czasie, musisz regularnie zaglądać do naszego działu z nowościami. Nie brak tu artykułów do salonu, ale znajdziesz też wyposażenie kuchni i łazienki.

My Honey Home – nowości do salonu

Obrączki na serwety, eleganckie serwetniki i świece zapachowe to tylko niektóre z najnowszych propozycji. Wybraliśmy te wyjątkowe, które pojawiły się w naszym sklepie po raz pierwszy. Salon to szczególne miejsce w domu, pomieszczenie reprezentacyjne, w którym nie tylko odpoczywamy, ale i przyjmujemy gości. Warto dbać, by zawsze był urządzony gustownie i modnie. Czasem wystarczy niewielka zmiana dekoracyjnych dodatków, by salon zyskał zupełnie inne oblicze. Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, zajrzyj do My Honey Home – nowości. Nasze propozycje na pewno zaspokoją Twoje potrzeby.

My Honey Home – nowości do łazienki

Łazienka jest tym pomieszczeniem, które kojarzy się z czystością i higieną. Na pewno lubisz, gdy ładnie pachnie. My w My Honey Home też lubimy świeże łazienkowe zapachy, dlatego w naszych nowościach okresowo pojawiają się patyczki zapachowe, które możesz ustawić w dyskretnym miejscu i cieszyć się ich zapachem przez minimum dwa tygodnie.

Niewiele trzeba, by zmienić wystrój łazienki. Czasem wystarczy nowy dozownik na mydło w płynie, utrzymana w tej samej stylistyce mydelniczka i dopasowany kolorystycznie ręcznik. Warto też zwrócić uwagę na szczotkę toaletową, ona także powinna pasować do reszty.

Nie bój się eksperymentować z wystrojem łazienki. To stosunkowo niewielkie pomieszczenie gwarantuje bardzo dużo możliwości dekoracyjnych. Wybierz odpowiednie dodatki i baw się nimi razem z My Honey Home.

My Honey Home – nowości do kuchni

Kuchnia – serce domu. Tu nie tylko gotujemy, tu też spożywamy posiłki. I co ciekawe – to właśnie w kuchni odbywają się te najważniejsze i najtrudniejsze rozmowy. Z niewiadomego powodu, jeśli chcemy coś załatwić z członkiem rodziny, idziemy do kuchni. O tak ważne pomieszczenie trzeba dbać szczególnie mocno. W My Honey Home staramy się, by wśród naszych propozycji nowości nie zabrakło tych do kuchni. Znajdziesz u nas zastawę stołową, salaterki, sztućce do sałatek i wiele innych ciekawych nowości. Wszystkie łączy jedno – są wyjątkowe. Mamy też między innymi francuską porcelanę. Jedzenie na porcelanowych talerzach nie ma sobie równych.

My Honey Home – uniwersalne kolory nowości

W My Honey Home wiemy, że dodatki muszą pasować do wnętrza. Wiemy też, że Twoje wnętrze może być pomalowane na dowolny kolor. Dlatego właśnie staramy się zaproponować Ci uniwersalne kolory dodatków. Niezależnie od tego, w jakim stylu urządziłeś swój dom, znajdziesz dla nich odpowiednie miejsce. Nie wahaj się skorzystać z naszej oferty. Wszystko, co znajdziesz w My Honey Home, bez trudu dopasujesz do stylu glamour, rustykalnego, skandynawskiego czy boho. Zwróć uwagę zwłaszcza na złote, srebrne i czarne dodatki. Są ponadczasowe.