SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

NA PREZENT

na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
wyjątkowe pomysły na prezenty

Prezenty cieszą zarówno dzieci, jak i dorosłych. Wiemy o tym i dlatego staramy się, by w naszym sklepie nie brakowało propozycji prezentowych dla niej i dla niego, a także dla naszych najmłodszych. Zaprojektowane przez uznanych światowych projektantów i stylistów cieszą oko ekskluzywnym wyglądem i ponadczasową estetyką.

My Honey Home – pomysły na prezent dla niej

Obdarowanie prezentem bliskiej osoby stanowi naturalną potrzebę, jednak często jest trudne do zrealizowania. Bo jak wybrać prezent dla niej, skoro ma wszystko, czego potrzebuje? To pułapka, w którą często wpadają mężczyźni stawiający na praktyczne prezenty. Tymczasem kobiety potrzebują czegoś zupełnie przeciwnego. Prezent dla niej powinien być stylowy, okazały, budzący zazdrość i niekoniecznie praktyczny. To prezent, więc przede wszystkim musi się podobać i sprawić radość. Nie ma kobiety, która oparłaby się eleganckim zapachom, niekoniecznie zamkniętym we flakonie perfum. Świece i zapachy do domu rozbudzają zmysły, dają relaks i dobry nastrój - to jedna z tych propozycji, która zawsze znajdzie uznanie w damskich oczach. Inną może być gustowna grafika na ścianę, przedstawiająca ikonę kina, najlepiej w wersji kobiecej. Marilyn Monroe, Audrey Hepburn, czy Sophia Loren doskonale zaprezentują się w salonie lub damskiej sypialni. A jeśli brakuje pomysłu na grafikę, zawsze można podarować gustowną, pustą ramkę na zdjęcie. Nie ma kobiety, która nie lubiłaby się otaczać fotografiami ważnych dla niej osób. Jesteśmy emocjonalne i kochamy piękno…

My Honey Home – pomysły na prezent dla niego

Mężczyźni nie są tak skomplikowani, jak mogłoby się wydawać. Lubią proste rozwiązania i praktyczne upominki, dlatego prezent dla niego powinien łączyć obie te cechy. Stylowy wygląd idący w parze z walorami użytkowymi zachwyci każdego pana. Warto wziąć pod uwagę takie przedmioty, których mężczyźni nie kupują sami, bo – jak twierdzą – nie umieją. Do takich propozycji zalicza się komplet pościeli. Utrzymany w stonowanych, grafitowych kolorach, sprawdzi się w każdej męskiej sypialni. Warto zadbać, by był uszyty z tkaniny najwyższej jakości – wysoko gatunkowej bawełny lub satyny bawełnianej. Ciekawym pomysłem na prezent dla niego jest też pojemnik na lód do alkoholi czy zimnych napojów. Nie jest tajemnicą, że mężczyźni lubią schłodzone napoje, niekoniecznie alkoholowe. Taki pojemnik to miły i praktyczny gadżet, na pewno zostanie przyjęty z dużą atencją. Mężczyźnie także można wręczyć ramkę na zdjęcie, ale uwaga – nie powinna być pusta. O ile kobieta na widok pustej ramki od razu planuje, czyje zdjęcie w nią oprawi, o tyle mężczyźnie lepiej dać zdjęcie oprawione w ramkę niż samą ramkę. A jeśli nie zdjęcie, to podobnie jak w przypadku kobiet, sprawdzi się gustowna grafika na ścianę. W męskim stylu będzie żaglowiec, samolot lub James Bond opierający się o nieśmiertelnego i legendarnego Aston Martina. A może bardzo elegancki skórzany gadżet na biurko z kolekcji włoskiej marki Giobagnara. Obdarowany mężczyzna na pewno doceni bardzo gustowny i wyjątkowo prestiżowy prezent w postaci eleganckiego notesu, podkładki na biurko, wizytownika czy pojemnika z pokrywką na dokumenty. Sprawdź nasze wyjątkowe propozycje a jeżeli nie znajdziesz konkretnego koloru bądź przedmiotu - napisz do nas, prześlemy poszerzoną ofertę produktów Giobagnara. Prezenty na zamówienie dla wyjątkowego mężczyzny.

My Honey Home – prezent na każdą okazję

W ofercie naszego sklepu jest wiele propozycji, które można zakupić na prezent. Lampy, dekoracyjne sztućce, porcelanowe filiżanki, kwiatowe bukiety i kule roślinne, ozdobna ceramika, lampiony, poduszki, koce, ręczniki, zestawy do herbaty – to tylko przykładowe propozycje. Wiele z nich zapakowano w gustowne, ozdobne pudełka. Są wręcz stworzone po to, by wręczać je osobom, które są dla nas ważne.