SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

MYDELNICZKA PORTIA biała 13X10X3CM - LENE BJERRE

MY HONEY HOME
130,00 zł
Mydelniczka z kolekcji PORTIA  marki LENE BJERRE.Ceramiczna mydelniczka w kolorze białym wykończona została elegancką, srebrną ramką z wygrawerowanym logo Lene Bjerre. To, co wyróżnia kolekcję Portia, to przede wszystkim piękny wzór, imitujący pikowanie, który w przypadku akcesorii łązienkowych wprowadza do wnętrza niezwykły szyk oraz klasę. W ofercie salonu My Honey Home mydelniczka dostępna jest również w kolorze beżowym oraz kremowym...
Opis

Mydelniczka z kolekcji PORTIA  marki LENE BJERRE.

Ceramiczna mydelniczka w kolorze białym wykończona została elegancką, srebrną ramką z wygrawerowanym logo Lene Bjerre. To, co wyróżnia kolekcję Portia, to przede wszystkim piękny wzór, imitujący pikowanie, który w przypadku akcesorii łązienkowych wprowadza do wnętrza niezwykły szyk oraz klasę. W ofercie salonu My Honey Home mydelniczka dostępna jest również w kolorze beżowym oraz kremowym.

Wymiary: 13 x 10 x 3 cm

Produkty łazienkowe Lene Bjerre to unikalne kolekcje dodatków łączących tradycję i rękodzieło z nowoczesnością. W My Honey Home posiadamy także inne akcesoria do łazienki tej marki.

Informacje dodatkowe
KOD
269801309
Waga
0,3 kg
Wysokość
3 cm
Długość
13 cm
Szerokość
10 cm
Kolor
Biały, Srebrny
Materiał
Ceramika, Stop cynku
Pomieszczenie
Łazienka
Marka