SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

SZEZLONGI

na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
JAKOŚĆ, STYL I PONADCZASOWOŚĆ - ELEGANCKIE SZEZLONGI W MY HONEY HOME

Słowo szezlong to fonetyczna kalka francuskiego chaise longue, co dosłownie oznacza krzesło długie. Trzeba przyznać, że to bardzo trafna nazwa dla mebla stworzonego wyłącznie w celach wypoczynkowych. Zobacz, jakie szezlongi trafiły do naszej oferty.

Oryginalny design połączony z luksusem – szezlongi w My Honey Home

W My Honey Home cenimy zarówno walory wizualne, jak i użytkowe. Oznacza to, że wszystkie nasze meble zachwycają wyglądem, ale też są wykonane z bardzo dobrej jakości surowców. Stawiamy na meble klasyczne, bo są ponadczasowe. Nie mamy wątpliwości, że szezlong do salonu, który kupisz w naszym sklepie, będzie modny przez kolejne dekady.

Szezlong designerski Eichholtz z naszej oferty obity jest welurem, dzięki czemu jest miękki i przyjemny w dotyku. Odpoczynek na nim to czysta rozkosz.


Jak dopasować odpowiedni szezlong do salonu w stylu nowoczesnym?

Mały czy duży? To, jaki szezlong do salonu wybierzemy, w dużej mierze wpłynie na przyjemność płynącą z wypoczywania na nim. Dlatego też, jeśli salon jest odpowiednio duży, warto postawić na nieco bardziej okazały mebel.

Proste modele dobrze sprawdzą się w nowoczesnych i klasycznych wnętrzach. Jeśli chodzi o kolorystykę, to triumfy w ostatnim czasie święcił szezlong beżowy, nawiązujący barwą do modnych kolorów ziemi. Dużym zainteresowaniem cieszą się też ciemne, szare i grafitowe szezlongi.

W naszej ofercie znajdziesz też fotelekrzesłapufy i dekoracje utrzymane w stylu nowoczesnym, które doskonale pasują do szezlongów.


Wygoda, ergonomia i styl: szezlongi idealne do czytania i odpoczynku

Fotel, leżanka, szezlong ławka – te nazwy często stosowane są wymiennie, jednak szezlongowi bliżej do leżanki niż fotela. Ma długie siedzisko, więc można na nim wygodnie usiąść i oddać się ulubionej rozrywce. Szezlong to idealne miejsce do czytania, oglądania telewizji, prowadzenia długich rozmów telefonicznych lub po prostu do odpoczynku. Jedynie do drzemki lepsza od szezlonga będzie klasyczna leżanka lub łóżko w sypialni.

Wygodny szezlong powinien być wyposażony w podłokietniki, które wyraźnie podnoszą komfort siedzenia. Szezlong do salonu, który oferujemy w naszym sklepie, sprzedajemy z podłokietnikami lub bez. To Ty decydujesz, jaki wygląd szezlonga będzie lepiej korespondował z aranżacją wnętrza.


Dbałość o detale i materiały najwyższej jakości – welurowe szezlongi do salonu w stylu new design

Meble klasy premium poznaje się nie tylko po modnej linii, ale przede wszystkim po tym, z czego zostały wykonane. Szezlongi, które oferujemy w naszym sklepie, nieprzypadkowo mają w komplecie dwie poduszki – dzięki temu można się na nich wygodnie rozsiąść. Natomiast welurowa tapicerka, zarezerwowana wyłącznie dla luksusowych mebli, doskonale wpisuje się w styl new design i jako taka jest bardzo pożądana przez klientów szukających ekskluzywnych mebli. Staramy się wychodzić im naprzeciw.


Jakość, styl i ponadczasowość – designerskie szezlongi od Eichholtz w My Honey Home


Marka Eichholtz, której szezlongi trafiły do naszej oferty, znana jest z oferowania klasycznych mebli inspirowanych nutką Orientu. Taki też jest nowoczesny szezlong tej firmy, który trafił do naszej oferty. Pozornie wydaje się zwykłym meblem. W rzeczywistości starannie opracowano jego kształt i proporcje. Tym samym wpisuje się on w konwencje mebli ponadczasowych – takie szezlongi z powodzeniem sprawdzały się na początku ubiegłego wieku i na pewno będą ozdobą niejednego salonu w kolejnych stuleciach. Ich siła tkwi w umiłowaniu piękna na wielu płaszczyznach.