SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

SZAFKI ŁAZIENKOWE

na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
luksusowe meble do wystroju łazienki

Nowoczesne meble łazienkowe do wystroju łazienki w sklepie MyHoneyHome.pl

Jeśli chcesz urządzić łazienkę tak, by wyglądała gustownie i ekskluzywnie, zapraszamy do naszego sklepu. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie niezbędne meble i dodatki. Mamy też oryginalne akcesoria łazienkowe od uznanych światowych projektantów.

Zestawy i elementy mebli łazienkowych – z czego się składają

Zestawy mebli łazienkowych są dość jednolite. Składają się one z szafki, na której montowana jest umywalka, szafki stojącej typu słupek lub wiszącej, jeśli w łazience jest niedużo miejsca. Dyskusyjne pozostaje, czy lustro z półką to element umeblowania, czy też wyposażenia, niemniej takie lustro znajdziemy praktycznie w każdej łazience.

Zestaw łazienkowy powinien być dobrze dobrany zarówno pod kątem kolorystyki, jak i wzornictwa. Już choćby dobranie wieszaków na ręczniki do uchwytów przy szafkach mocno wpływa na odbiór łazienki jako całości.

Przy urządzaniu łazienki warto wziąć pod uwagę także dodatki typu dozownik na mydło w płynie, kosz na śmieci, czy mydelniczka.


Szafki łazienkowe pod umywalki

W naszym sklepie oferujemy szafki łazienkowe pod umywalki stylizowane na komody retro. Ich kolorystyka w wielu wypadkach odbiega od tego, co zazwyczaj kojarzy się z łazienką. Oprócz mebli łazienkowych białych, mamy też zestawy szare, beżowe i granatowe. To propozycje do wnętrz tworzonych z pasją i pomysłem.

Szafki łazienkowe pod umywalki nieprzypadkowo mają nóżki. To nie tylko kwestia spójności ich wyglądu, ale i wygody sprzątania pod nimi.


Słupki, półsłupki łazienkowe

Słupki i półsłupki łazienkowe to wysokie i wąskie szafki, które zazwyczaj ustawia się w rogu pomieszczenia. Są bardzo pojemne, a jednocześnie zajmują niewiele miejsca. Zazwyczaj trafiają do nich wszelkie zapasy środków czystości, dodatkowe ręczniki i kosmetyki.

Zaletą słupków łazienkowych jest ich dyskretny wygląd. Mimo iż wysokie, to zajmują mało miejsca, a ustawione w rogu pomieszczenia praktycznie nie rzucają się w oczy. Dzięki temu wnętrze wydaje się bardziej przestronne.


Blaty i szafki łazienkowe - polecane szafki łazienkowe

Szafka łazienkowa z blatem to obowiązkowy zestaw w każdej łazience. Trzeba też przyznać, że jest to zestaw bardzo praktyczny – wbudowana umywalka ułatwia codzienne ablucje, a szeroki i poręczny blat może służyć do przechowywania podręcznych akcesoriów. Bardzo często na blat trafiają koszyczki z grzebieniami i innymi przyborami do włosów.

Aby blat dobrze pełnił swoją funkcję, musi być zrobiony z materiału wodoodpornego. Nie poleca się do łazienek blatów drewnianych. Nasze szafki łazienkowe wyposażone są w marmurowe blaty i uważamy, że to doskonałe rozwiązanie. Marmur łatwo utrzymać w czystości, dodatkowo nada łazience niepowtarzalnego klimatu.

Kwestią wyboru pozostaje liczba umywalek zamontowanych w blacie. Najczęściej widuje się jedną umywalkę, ale do małżeńskiej łazienki poleca się montowanie dwóch. To bardzo ułatwia codzienne korzystanie z niej.

Lustra łazienkowe i akcesoria aranżacyjne wnętrza łazienki

Aranżacja łazienki w dużej mierze opiera się na dodatkach. To one ostatecznie decydują o kształcie i odbiorze pomieszczenia jako całości.

Jeśli chcesz tchnąć w łazienkę ducha nowoczesności w połączeniu z glamour, polecamy lustra marki Eichholtz o unikalnych kształtach i oryginalnych obramowaniach. Jeśli chodzi o dodatki do łazienki, to tu na pierwszy plan wysuwają się akcesoria marki Lene Bjerre oraz Aqanova.