SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

STOŁY

na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
wyjątkowe meble w sercu Twojego domu

Stylowe, designerskie stoły do jadalni i salonu w nowoczesnym wydaniu od My Honey Home

Szukasz stołu, który będzie modny, designerski, ponadczasowy i ładny? U nas na pewno go znajdziesz! Poznaj naszą ofertę stołów podłużnych i okrągłych i daj się oczarować stołom glamour.

Nowoczesne designerskie stoły do jadalni i salonu - jak dobrać odpowiedni styl stołu?

Aby dobrać styl stołu do jadalni, warto rozejrzeć się po wnętrzu. Designerskie stoły oferowane są w różnych kształtach i kolorach. Przynajmniej jedna z tych cech powinna się powtórzyć na innych meblach lub dodatkach. Okrągły stół może towarzyszyć półokrągłej konsoli, zzarny mebel czarnym dodatkom itp. Jeśli kupujemy okrągły stół, trzeba dopilnować, by krzesła były obło wykończone.


Stoły do jadalni, kuchni i salonu - skandynawskie, retro i te glamour

Nowoczesne stoły do salonu, rozkładane i proste mogą czerpać inspirację z różnych stylów wnętrzarskich. Skandynawska prostota będzie się więc przeplatała z retro rzeźbieniami i grubymi blatami. Lśniące blaty są charakterystyczne dla stylu glamour.


Stoły do każdej wielkości wnętrza - jaki rozmiar wybrać?

Stoły rozkładane i nierozkładane znajdą zastosowanie w niemal każdych wnętrzach. Ważne, by stół pozostawiał tyle wolnej przestrzeni, żeby dało się wokół niego chodzić nawet wówczas, gdy krzesła są nieco odsunięte. Idealny stół to taki, który jest odsunięty od ściany lub ścian przynajmniej na półtora metra, ale nie należy tego traktować jako ścisłą regułę. Istotna jest przede wszystkim wygoda oraz to, by dla każdego z domowników i gości znalazło się miejsce przy stole.

W małych wnętrzach warto postawić na okrągłe stoły, które wyraźnie oszczędzają miejsce.


Stoliki okrągłe i podłużne wiodących producentów

Nowoczesny stół do jadalni z krzesłami jawi się zazwyczaj jako prostokątny. To zasada, którą warto przełamywać, szczególnie w nowoczesnych wnętrzach. Coraz większym uznaniem cieszą się okrągłe stoły na pojedynczych nogach. Wiele takich propozycji znajdziesz w ofercie marki Eichholtz.

Podłużne stoły zapewne nigdy nie wyjdą z mody, bo też trzeba przyznać, że są dość wygodne, szczególnie w dużych salonach i jadalniach. Tu ponownie warto zwrócić uwagę na propozycje marki Eichholtz, która niezmiennie od lat dostarcza meble bardzo wysokiej jakości i z ponadczasowym wzornictwem.


Stoły w stylu glamour - nowoczesne stoły szklane i na wysoki połysk

Za topowy przykład stołu w stylu glamour może posłużyć model Valentino marki Eichholtz. Gładki szklany blat i polerowana podstawa lśnią zarówno w dzień, jak i w nocy. Nieszablonowy stelaż i okrągły kształt wyznaczają nowy nurt w świecie mebli użytkowych.

Wśród stołów podłużnych warto wyróżnić Destro od Eichholtz. Przejrzysty szklany blat zamontowany na awangardowej podstawie ze stali nierdzewnej jest kwintesencją dobrego smaku i przykładem tego, jak sztuka meblarska może wpływać na odbiór wnętrza jako całości.

Wyjątkowe stoły dla wyjątkowych osób - szeroki wybór, jeśli szukasz idealnego nowoczesnego stołu

W naszej ofercie znajdują się stoły mocno osadzone w klasycznych rozwiązaniach oraz takie, których blaty i podstawy zachwycają nowatorskim podejściem do tworzenia mebli. Jeśli potrzebny Ci stół nowoczesny glamour zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W komplecie możesz kupić stolik niski coffee i w ten sposób stworzyć spójne, designerskie wnętrze z duszą.