SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

ŁÓŻKA

na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
ŁÓŻKA W STYLU NOWOJORSKIM I NOWOCZESNYM

Eleganckie łóżka w stylu nowojorskim doskonale sprawdzą się w nowoczesnych i klasycznych sypialniach. Tapicerowane ramy i zagłówki nadają klasy nie tylko samemu meblowi, ale też całemu wnętrzu. Zobacz, jakie łóżka mamy w naszej ofercie.

Zanurz się w głębokim odprężeniu – łóżka w stylu nowojorskim w My Honey Home

Łóżko w stylu nowojorskim to kwintesencja wygody i luksusowej elegancji. Wizualnie takie łóżko może być kojarzone z kontynentalnym, jednak z reguły jest od niego niższe.

Charakterystycznym elementem łóżka nowojorskiego jest tapicerowany, często pikowany zagłówek. Podobnie zresztą tapicerowane są pozostałe elementy łóżka.

Materace do łóżek w stylu nowojorskim są wysokie i bardzo elastyczne. Korzystanie z nich to jedna z większych przyjemności w ciągu dnia.

Łóżko do sypialni w stylu nowojorskim może mieć dowolny kolor.


Jak urządzić sypialnię w stylu nowojorskim? Stylowe łóżka jako baza do stworzenia eleganckiej przestrzeni

Łóżko jako najważniejszy element sypialni definiuje jej wygląd i aranżację. Przy wyborze łóżka do sypialni warto się zastanowić, czy szukamy mebla w stylu nowoczesnym, czy też stawiamy na ponadczasową klasykę. Niezdecydowanych pogodzi styl nowojorski, który uznawany jest za nowoczesny, ale też ponadczasowy. Nie może w nim zabraknąć okazałego łóżka (także z baldachimem), gładkich, sięgających podłogi zasłon, dużego lustra i designerskiego oświetlenia.

Jeśli chodzi o kolory, to styl nowojorski lubuje się w odcieniach brązu, granatu i szarości, także w jasnych wersjach.


Jak dobrać szerokość łóżka do wielkości sypialni?

Nie da się ukryć, że to łóżko jest najważniejszym elementem sypialni. Powinno być duże i wygodne. Przyjmuje się, że łóżko dwuosobowe powinno mieć co najmniej 160 cm szerokości, jednakże za bardziej komfortowe uznaje się łóżka szerokie na 200 cm.

Nawet w małej sypialni warto tak zagospodarować przestrzeń, by nie było problemu ze wstawieniem łóżka w stylu nowojorskim. Lepszą decyzją będzie rezygnacja z szafy lub komody niż zamawianie węższego mebla do spania.

Jeśli łóżko będzie miało szuflady w dolnej części, trzeba sprawdzić, czy w sypialni jest dość miejsca, by je swobodnie wysunąć.

Z dużą sypialnią nie ma takiego problemu. Tu można wstawić łóżko nowojorskie w dowolnym rozmiarze.


Najmodniejsze łóżka w stylu nowojorskim i nowoczesnym – poznaj luksusowe łóżka od Eichholtz

Łóżka w stylu nowojorskim i nowoczesnym marki Eichholtz, które oferujemy w naszym sklepie, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Tapicerowana rama łóżka sprawia, że wnętrze wydaje się cieplejsze i przytulniejsze. Uwagę przykuwa tapicerowany zagłówek – oferujemy go w dwóch wersjach – z poziomymi lub pionowymi pasami. Dzięki temu łatwiej będzie dobrać zagłówek do aranżacji wnętrza. Tapicerowane łóżka Eichholtz wizualnie współgrają z innym meblami sypialnianymi – szafkami nocnymi, stolikami bocznymi i komodami tej samej marki.


Ramy do łóżek kontynentalnych – nie tylko wygodne, praktyczne, ale również stylowe i eleganckie

Rama do łóżka kontynentalnego to wygodne rozwiązanie, pozwalające dopasować łóżko do swoich potrzeb. Dzięki temu łóżko może być w pełni spersonalizowane, zarówno pod względem wyglądu, jak i wygody.

Nie można jednak nie zauważyć, że ten aspekt mocno wpływa także na wizualny odbiór sypialni. Wysoka rama do łóżka kontynentalnego z tapicerowanym zagłówkiem uznawana jest bowiem za podnoszącą prestiż pomieszczenia. Takie ramy widuje się często w luksusowych hotelach.


Stylowe łóżka i elementy wyposażenia sypialni w My Honey Home

W My Honey Home oferujemy nie tylko ramy do łóżek sypialnianych, ale wszystko to, co będzie potrzebne do stworzenia ekskluzywnej i przytulnej sypialni. Także pościel, którą uda się dopasować stylistycznie i kolorystycznie do ramy łóżka. Mamy też kołdrypledy, a także szlafroki i inne tekstylia do sypialni. Wszystko po to, by Twoja sypialnia była dopracowana w każdym szczególe. Zapraszamy na zakupy!