SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

ŁAWKI

Strona
na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
wygodne meble do Twojego domu

Stylowe ławki do salonu i sypialni - MyHoneyHome.pl

Ławka kojarzy się raczej z meblami outdoorowymi, ale w ostatnim czasie obserwuje się powrót tego mebla na salony. W naszym sklepie także nie mogło zabraknąć ławek do wnętrz. Zobacz, czym się charakteryzują i jak dobrać je do aranżacji w różnych stylach.

Stylowe ławki do salonu i sypialni - My Honey Home

Ławki do salonu i sypialni, które oferujemy w sklepie My Honey Home, doskonale wpasują się w aranżacje wnętrz w różnych stylach. Mamy duży wybór ławek nawiązujących do stylu retro, ale też sporo takich, które czerpią z najnowszych trendów wnętrzarskich i będą prawdziwą ozdobą nowoczesnych salonów i sypialni.

Ławka z oparciem do salonu najczęściej ustawiana jest pod ścianą, ale może także towarzyszyć stołowi jadalnemu lub stolikowi kawowemu. Wszystko zależy od tego, jaką wysokość ławki wybierzemy i jaki charakter chcemy nadać wnętrzu. Najczęściej salonowa ławka jest częścią kompletu wypoczynkowego. Można też ustawić ją obok konsoli, komody lub stolika bocznego. Oprócz ławek warte uwagi są także narożniki stylowe do salonu, które oferujemy w naszym sklepie.

Pufa lub ławka do sypialni pełni raczej funkcję ozdobną, warto więc zadbać o jej dopasowanie do stylu wnętrza. Trzeba też pamiętać, że siedzisko do sypialni nie powinno pełnić funkcji podręcznego magazynu na ubrania. Mogłoby to w istotny sposób zaburzyć jego funkcję dekoracyjną.


Ławka to ciekawy mebel, który przeżywa prawdziwy renesans

Ławka do wnętrza nie jest nową propozycją na rynku meblarskim. Tak naprawdę ławki znane były już kilkaset lat temu i do dziś można oglądać je w zamkowych komnatach przeistoczonych w muzea.

W ostatnim stuleciu ławki zostały nieco zapomniane, wyparte przez inne, wydawałoby się wygodniejsze i praktyczniejsze meble. Czas pokazał jednak, że to właśnie ławka jest tym, co oferuje zarówno wygodę, jak i duże walory wizualne. Nowoczesne ławki odbiegają stylistyką od tych znanych choćby z okresu Baroku. Ich podstawa jest prosta, lekka, bez niepotrzebnych frezowań i zdobień. Dużo większą wagę przywiązuje się dziś do samego siedziska do salonu. Ono musi być szerokie, miękkie i bardzo wygodne. Stąd właśnie tak dużo ławek, które oferujemy w naszym sklepie, obitych jest welurem. To tkanina ponadczasowa, niezmiennie piękna i nietracąca blasku.

Tapicerowane pufy i ławki - szeroki wybór niepowtarzalnych nowoczesnych ław

Tapicerowane ławki do salonu, sypialni i przedpokoju mają co najmniej dwie zalety – są bardzo wygodne i nadają wnętrzu nowoczesnego sznytu. Przy tym są to meble, które zajmują stosunkowo niewiele miejsca. Ponieważ najczęściej nie mają oparcia, nie zaburzają przestrzeni na linii wzroku. Z tego względu doskonale sprawdzają się w mniejszych wnętrzach, które chcemy urządzić przestronnie i gustownie.

Meble tapicerowane nadają wnętrzu miękkości i przytulności. Przywodzą na myśl porę relaksu, odpoczynku. Wręcz zachęcają swoim wyglądem, by na nich usiąść i się odprężyć.

Zarówno ławki, jak i pufy, doskonale sprawdzą się w przedpokojach i holach. Elegancka ławka do przedpokoju pełni nie tylko funkcję dekoracyjną, ale też typowo użytkową.


Szukasz stylowych ławek, pufy i siedziska do modnego salonu retro?

U nas znajdziesz je na pewno! W naszej ofercie nie brakuje siedzisk nawiązujących stylistyką do drugiej połowy ubiegłego wieku. Niezależnie od tego, czy bliższe jest Ci retro lat pięćdziesiątych, stawiające na jasne, lekkie i zdobione meble, czy też wolisz lata osiemdziesiąte z fotelami, kanapami i sofami na nóżkach, na pewno mamy to, czego potrzebujesz.

W salonie w stylu retro nie może zabraknąć także ławki – prostego siedziska obiciowego, ustawianego najczęściej przy stole lub wzdłuż ściany. Sprawdź, jakie ławki znajdują się w naszej ofercie i wybierz tę, która najlepiej wpisze się w aranżację Twojego wnętrza.