SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

LNIANY CZARNY ABAŻUR - 30x19x17CM - LIGHT&LIVING

MY HONEY HOME
165,00 zł
Lniany abażur marki Light&LivingAbażur wykonany z lnu o zwartym splocie,w kolorze czarnym to niezastąpiony dodatek do kinkietu w sypialni lub w salonie. Klasyczna forma idealnie wpasowuje się w nowoczesne wnętrza, a po dodaniu stylowej podstawy odnajdzie się również w bardziej tradycyjnym wnętrzu.Kolor głębokiej czerni abażuru to bardzo charakterystyczny element wystroju lub aranżacji, a po dobraniu odpowiedniej podstawy efektowna lampa stołowa.Marka Light&Living projektuje wysokojakościowe dekoracje, które spodobają się w szczególności osobom o wyszukanym guście...
Opis

Lniany abażur marki Light&Living

Abażur wykonany z lnu o zwartym splocie,w kolorze czarnym to niezastąpiony dodatek do kinkietu w sypialni lub w salonie. Klasyczna forma idealnie wpasowuje się w nowoczesne wnętrza, a po dodaniu stylowej podstawy odnajdzie się również w bardziej tradycyjnym wnętrzu.Kolor głębokiej czerni abażuru to bardzo charakterystyczny element wystroju lub aranżacji, a po dobraniu odpowiedniej podstawy efektowna lampa stołowa.

Marka Light&Living projektuje wysokojakościowe dekoracje, które spodobają się w szczególności osobom o wyszukanym guście. W My Honey Home posiadamy też inne abażury tego producenta.

Informacje dodatkowe
KOD
2030881
Wysokość
17 cm
Długość
19 cm
Szerokość
30 cm
Kolor
Czarny
Materiał
Len
Marka