SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

ŻARÓWKI DEKORACYJNE

na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
luksusowe dekoracje do wystroju nietuzinkowych wnętrz

Nowoczesne żarówki dekoracyjne do wnętrz

Oświetlenie to jeden z podstawowych elementów wykończeniowych wnętrz a zarazem jedna z podstawowych dekoracji. Każde pomieszczenie użytkowe musi być oświetlone w odpowiedni sposób, aby można było z niego korzystać. Jednak samo światło to jedno, a rodzaj wykorzystanych elementów oświetleniowych to zupełnie coś innego. Dobrze dobrane i umiejętnie zamontowane oświetlenie może uwydatnić niektóre elementy ozdobne takie jak np. piękne tapety, lustra czy obrazy. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dekoracyjnych żarówek, które nadadzą mieszkaniu niezwykłego blasku.

Girlandy świetlne i żarówki dekoracyjne stworzą wyjątkowy nastrój w Twoim domu

Od dziesięcioleci jedną z podstawowych dekoracji ogrodowych były girlandy świetlne. Zachwycały swoim pięknem zarówno w zimowe jak i letnie wieczory. Każdej uroczystości nadawały specjalnego blasku. Dziś piękno świetlnych girland weszło do naszych domów. Żarówki dekoracyjne na kablu rozwieszone w sypialni tworzą romantyczny nastrój. Girlandy świetlne pojawiające się w salonach i jadalniach to niezwykłe dekoracje, które zachwycają z jednej strony swoją prostotą zaś z drugiej niezwykłym pięknem.

Dekoracyjne i stylowe lampki LED

Oświetlenie LED zagościło w naszych domach już kilka lat temu i z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularne. Jego główną zaletą jest energooszczędność, co w dobie wysokich rachunków za prąd jest ważnym elementem decydującym o zakupie konkretnych żarówek. Jednak oszczędność energii to tylko drobna część zalet LED-owego oświetlenia. Z roku na rok oświetlenie LED-owe jest coraz ładniejsze. Dziś pod hasłem LED kryją się nie tylko proste świetlówki ale także dekoracyjnie wyglądające żarówki i lampki, które wspaniale oświetlają wszelkie pomieszczenia. Do ozdobnych elementów świetlnych należy także dodać taśmy LED-owe, które wykorzystywane są do podświetlenia wielu elementów aranżacji mieszkania. LED-owe taśmy to idealne oświetlenie np. dla lustra, które dzięki nim staje się nie tylko przydane ale także piękne.

Wybierając żarówki dekoracyjne LED do swojego mieszkania warto zwrócić uwagę nie tylko na ich wygląd ale również na kolor światła jaki dają. Warto pamiętać, że światło w kolorze żółtym nadaje pomieszczeniom nieco ciepła, ale ja przyciemnia. Natomiast żarówki ozdobne dające białe światło sprawiają, że pomieszczenie staje się większe i jaśniejsze.


Żarówki dekoracyjne w stylu vintage

Vintage powoli opanowuje nasze otoczenie. W sklepach pojawia się coraz więcej elementów wykończeniowych oraz ozdobnych w tym stylu. W aranżacji wnętrz vintage nie może zabraknąć oświetlenia w formie dekoracyjnych żarówek nawiązujących swoim wyglądem do tych znanych z ubiegłego stulecia. Specyficzny kształt i widoczne wewnątrz druciki to dziś prawdziwy hit oświetleniowy. Takie niezwykłe żarówki oraz lampy w stylu vintage to także wspaniały pomysł na prezent na parapetówkę.

Duże żarówki dekoracyjne– oświetlenie eleganckie i stylowe

Elementy oświetleniowe domu świetnie sprawdzają się także w roli dekoracji. Doskonałym tego przykładem mogą być m.in. stylowe lampy stołowe firmy Elstead, które wykorzystując żarówki ozdobne E14 sprawiają, że posiłki wyglądają wyjątkowo ładnie a wspólny obiad smakuje znacznie lepiej.