SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

Lampa wisząca ABU DHABI

MY HONEY HOME
949,00 zł

Produkt dostępny na zamówienie

Zamów teraz - u Ciebie do 12.08.2021

Oczekiwania klientów z pewnością będą zaspokojone – cudownie klasyczna Abu Dhabi w nowej odsłonie! Abu Dhabi to kultowy już model. Inspirowana kulturą i architekturą Emiratów Arabskich, okazała się idealnym dodatkiem do wnętrz w New York Classic Style. Tak doskonale wypełnia wszystkie wyznaczniki stylistyki nowojorskiej, że w końcu sama stała się wzorową reprezentantką najbardziej eleganckiej, klasycznej wersji amerykańskiego designu!Zawdzięcza to przede wszystkim tradycyjnemu kształtowi lampy wiszącej, idealnym proporcjom i doskonałym ozdobnikom – subtelnym, a jednocześnie przykuwającym oko. Chromowane wykończenie, mocowanie źródeł światła na świecznikach dają iście amerykański "look"...
Opis

Oczekiwania klientów z pewnością będą zaspokojone – cudownie klasyczna Abu Dhabi w nowej odsłonie! Abu Dhabi to kultowy już model. Inspirowana kulturą i architekturą Emiratów Arabskich, okazała się idealnym dodatkiem do wnętrz w New York Classic Style. Tak doskonale wypełnia wszystkie wyznaczniki stylistyki nowojorskiej, że w końcu sama stała się wzorową reprezentantką najbardziej eleganckiej, klasycznej wersji amerykańskiego designu!

Zawdzięcza to przede wszystkim tradycyjnemu kształtowi lampy wiszącej, idealnym proporcjom i doskonałym ozdobnikom – subtelnym, a jednocześnie przykuwającym oko. Chromowane wykończenie, mocowanie źródeł światła na świecznikach dają iście amerykański "look". Lampa wisząca ABU DHABI - jest trzecim modelem z tej serii, stworzonym w odpowiedzi na zapotrzebowanie miłośników New York Style. Ten model nie będzie grzecznym elementem nowojorskiej stylistyki. To permanentnie silny akcent w Twojej aranżacji przestrzeni!:

Informacje dodatkowe
KOD
5697BK1
Waga
3,8 kg
Średnica
50 cm
Marka