SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

KRZESŁO BOSTON - MY HONEY HOME

1 350,00 zł
Wprost do ponadczasowych stylizacji New York krzesło BOSTON z kolekcji My Honey Home w eleganckiej tkaninie welurowej premium w szarym kolorze z dodatkiem srebrnych gwoździ tapicerskich. Nogi czarne, drewniane. Z tyłu krzesła znajduje się wykonana z dbałością o każdy detal srebrna kołatka, która sprawia, że ustawione za stołem prezentuje się bardzo elegancko. Choć kolekcja krzeseł Boston doskonale pasuje do nowoczesnych aranżacji, dzięki swojemu kształtowi i eleganckiemu wykonaniu jest także często wybierana przez miłośników klasycznych wnętrz...
Opis

Wprost do ponadczasowych stylizacji New York krzesło BOSTON z kolekcji My Honey Home w eleganckiej tkaninie welurowej premium w szarym kolorze z dodatkiem srebrnych gwoździ tapicerskich. Nogi czarne, drewniane. Z tyłu krzesła znajduje się wykonana z dbałością o każdy detal srebrna kołatka, która sprawia, że ustawione za stołem prezentuje się bardzo elegancko. Choć kolekcja krzeseł Boston doskonale pasuje do nowoczesnych aranżacji, dzięki swojemu kształtowi i eleganckiemu wykonaniu jest także często wybierana przez miłośników klasycznych wnętrz. Można pokusić się o stwierdzenie: Boston - krzesło z klasą. W naszej ofercie szybko stało się bestsellerem. Na zamówienie możemy wykonać krzesło w wybranej tkaninie.

* Krzesło ma delikatną, prawie niewidoczną skazę na tkaninie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt, prześlemy dodatkowe zdjęcia produktu.

Informacje dodatkowe
KOD
264
Wysokość
94 cm
Szerokość
49 cm
Głębokość siedziska
45 cm
Szerokość siedziska
49 cm
Wysokość siedziska
48 cm
Kolor
Szary
Materiał
Welur
Marka