Karnawał 2020

Karnawał - czas zabaw

Karnawał to czas, który kojarzy się z zabawami, maskaradami, pochodami oraz balami. Geneza słowa karnawał - carnevale wywodzi się z języka włoskiego. Okres karnawału zapowiada niedalekie nadejście wiosny.

Karnawał na świecie - bale w Wenecji

Współczesna forma karnawału ma swój początek we włoskiej Wenecji. Wtedy był to czas noszenia masek i kostiumów, które dawały anonimowość i pozwalały na zacieranie się podziałów klasowych. Szczyt popularność karnawał wenecki osiągnął dzięki poezji pisarza Giacomo Casanovy. Karnawał to nie tylko Wenecja, obecnie najpopularniejsza zabawa karnawałowa odbywa się w Rio de Janeiro. Carnaval do Brasil jest największym karnawałem na świecie.

My Honye Home - karnawał w dobrym stylu

W My Honey Home dbamy, aby światowe trendy zagościły na w Twoim domu, dlatego nawet karnawałowe przyjęcie może być świetną okazją do zaprezentowania delikatnych, szklanych kieliszków marki Cote Table pojemników na lód lub coolerów Eichholtz. Dodatkowo wiemy, jak ważny we wnętrzach jest nastrój, dlatego świetnym dopełnieniem imprezowego klimatu będę świece Cote Noir o zapachu szampana, bądź prosecco.

-20%
Naczynie do chłodzenia napojów Naczynie do chłodzenia napojów JOLIPA Warehouse

stylowo i elegancko

Normalna cena: 120,00 zł

Special Price 96,00 zł

-25%
POJEMNIK NA LÓD MERLE SILVER 14,5X17 cm POJEMNIK NA LÓD MERLE SILVER 14,5X17 cm Lene Bjerre

stylowo i elegancko

Normalna cena: 450,00 zł

Special Price 337,50 zł

-25%
Dzbanek 1,1 l Dzbanek 1,1 l Lene Bjerre

wyrafinowany kształt

Normalna cena: 390,00 zł

Special Price 292,50 zł

DZBANEK IZA 1L DZBANEK IZA 1L Cote Table

szklana elegancja

110,00 zł

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2

NEWSLETTER
Pozostań z nami w kontakcie. Zapisz się do newslettera a informacje o nowościach i promocjach trafią do Ciebie w pierwszej kolejności.
Sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies oraz podobne technologie w celach statystycznych, a także w celu dostosowania go do indywidualnych preferencji Klientów oraz osób z niego korzystających, w tym do ulepszenia jego funkcjonalności. W celu umożliwienia dostarczania dopasowanych treści, niezbędne jest wyrażenie przez Ciebie zgody na zbieranie i przetwarzanie plików cookies. Więcej informacji w zakładce Polityka prywatności