SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

WALENTYNKI

Strona
na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
Walentynki 2020

Walentynki – święto miłości

Nie ma chyba w kalendarzu piękniejszego święta niż Walentynki. Tego dnia w powietrzu unoszą się endorfiny, a wszechobecne amorki wypuszczają swoje strzały miłości. My podpowiadamy, co kupić ukochanej osobie na prezent i jak spędzić ten wyjątkowy dzień.

Co prawda miłość powinniśmy okazywać sobie na co dzień, a nie tylko raz w roku, ale… Nie zawsze jest czas na celebrowanie wspólnych chwil, wieczory we dwoje odkładane są na bliżej nieokreślone „później”, pierwszeństwo ma praca i znajomi.

Walentynki to dzień, w którym nie ma miejsca na wątpliwości. To właśnie dziś trzeba się elegancko ubrać, zarezerwować wolny wieczór i wręczyć ukochanej osobie specjalny prezent.

Walentynki – prezent dla niej

Walentynkowy prezent dla ukochanej kobiety to dobry sposób na wyrażenie swoich uczuć. Kobiety lubią się otaczać pięknymi przedmiotami, a te, które dostały od swoich mężczyzn, są zawsze najbliższe ich sercu. Na Walentynki najlepiej podarować kobiecie coś osobistego – na przykład ramkę na zdjęcie z oprawioną w niej wspólną fotografią. Na pewno stanie na honorowym miejscu. A jeśli ramka już była, to może szkatułkę, niekoniecznie w kształcie serca, oryginalną ozdobę do salonu bądź sypialni, ewentualnie coś pachnącego? Dobrym pomysłem jest kwiatowa kula, do złudzenia przypominająca żywe kwiaty, która oszałamiająco pachnie. Jeśli dama męskiego serca lubi otaczać się ciepłem i tworzyć wokół siebie przytulną atmosferę, na pewno ucieszą ją stylowe świece z naturalnych wosków. A z rzeczy bardziej praktycznych na pewno ciepło zostanie przyjęta porcelanowa filiżanka na kawę.

Walentynki – prezent dla niego

Mężczyźni to zdobywcy. Oni nie dostają prezentów, oni je zdobywają od swoich kobiet. I raczej nie zachwycą się ozdobnym bibelotem. Walentynkowy prezent dla ukochanego powinien spełniać określoną funkcję. Co zatem podarować ukochanemu mężczyźnie na Walentynki? Każdy dżentelmen lubi od czasu do czasu wypić lampkę wina lub coś mocniejszego. Na pewno przyda mu się karafka lub pojemnik na lód. W komplecie można dołożyć stylowe kieliszki. To romantyczny prezent, bo zapowiada przyjemnie spędzony czas we dwoje. Ramka na zdjęcie to prezent uniwersalny. Chociaż mężczyźni nie lubią się do tego przyznawać, są sentymentalni i chętnie zerkają na zdjęcie ukochanej kobiety. Mężczyzna, który odniósł w życiu sukces, lubi się otaczać pięknymi przedmiotami. Luksusowe wyroby ze skóry, nie tylko portfele i paski, ale też wizytowniki, pojemniki, podkładki, notesy – to wszystko znajdzie uznanie w oczach zakochanego mężczyzny. A z rzeczy bardziej osobistych na pewno można pokusić się o podarowanie mężczyźnie dużego i miękkiego ręcznika kąpielowego.

Walentynki – jak spędzić

Oczywiście we dwoje! To święto zakochanych i powinni oni tego dnia dać wyraźny sygnał rodzinie i znajomym, że nie mają dla nich czasu.

Kolacja w domowym zaciszu może być doskonałym preludium do udanej reszty wieczoru. Oczywiście pod warunkiem, że zostanie odpowiednio przygotowana. Jedzenie plastikowymi widelcami z jednorazowych opakowań nie ma w sobie nic romantycznego. Lepszą opcją będzie stylowo nakryty stół z obrusem w serduszka, eleganckie nakrycia, kryształowe kieliszki na wino i oczywiście świece. Najlepiej smukłe, oprawione w lśniące świeczniki. Jeśli mają być zapachowe, warto wybrać takie aromaty, które podsycają gorące uczucia. Tu dobrze sprawdzi się wanilia, jaśmin, sandał, anyż, piżmo, goździk lub cynamon. Jeśli zależy nam, by zapach unosił się całą noc, lepiej, zamiast świec wybrać patyczki zapachowe.