SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
Kolor Roku - Classic Blue

Instytut Pantone wybiera kolor roku

Amerykański Instytut Pantone od prawie dwóch dekad wybiera kolor roku. Eksperci z instytutu śledzą trendy i na ich podstawie przewidują, jaki kolor będzie najmodniejszy w najbliższym czasie. Proces ten trwa od przeszło 20 lat i za każdym razem jest oparty na przemyślanej strategii, która uwzględnia styl życia, trendy branżowe oraz zmiany zachodzące w kulturze.

Kolor roku 2020: Classic Blue

Kolorem roku 2020 okrzyknięty został odcień PANTONE 19-4052 Classic Blue - odcień przypominający niebo o zmroku ma skłaniać do myślenia i refleksji oraz nieustannego poszerzania perspektyw. Jest on głęboki, klasyczny, trochę tajemniczy. Uznawany za symbol pewności siebie i spokoju, którego wszyscy potrzebujemy w coraz szybciej pędzącym świecie. Uzasadniono, że jest to ponadczasowa barwa wprowadzająca ciszę i spokój, a także odzwierciedlająca zaufanie i trwałość.

Classic Blue w wystroju wnętrz

Kolor roku na pewno będzie obecny na światowych wybiegach, w social media, ale też w wielu wnętrzach i projektach architektonicznych. W My Honey Home dbamy, aby światowe trendy zagościły w Twoim domu, dlatego zebraliśmy wszystkie produkty w kolorze Classic Blue w jednym miejscu. Marka Eichholtz jako prekursor trendów w swojej ofercie posiada wiele stylowych przedmiotów w tym właśnie odcieniu: fotele, krzesła, wazy czy świeczniki, sprawdź koniecznie!