SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

KARNAWAŁ

Strona
na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
Karnawał 2020

Karnawał - czas zabaw

Karnawał to czas, który kojarzy się z zabawami, maskaradami, pochodami oraz balami. Geneza słowa karnawał - carnevale wywodzi się z języka włoskiego. Okres karnawału zapowiada niedalekie nadejście wiosny.

Karnawał na świecie - bale w Wenecji

Współczesna forma karnawału ma swój początek we włoskiej Wenecji. Wtedy był to czas noszenia masek i kostiumów, które dawały anonimowość i pozwalały na zacieranie się podziałów klasowych. Szczyt popularność karnawał wenecki osiągnął dzięki poezji pisarza Giacomo Casanovy. Karnawał to nie tylko Wenecja, obecnie najpopularniejsza zabawa karnawałowa odbywa się w Rio de Janeiro. Carnaval do Brasil jest największym karnawałem na świecie.

My Honye Home - karnawał w dobrym stylu

W My Honey Home dbamy, aby światowe trendy zagościły na w Twoim domu, dlatego nawet karnawałowe przyjęcie może być świetną okazją do zaprezentowania delikatnych, szklanych kieliszków marki Cote Table pojemników na lód lub coolerów Eichholtz. Dodatkowo wiemy, jak ważny we wnętrzach jest nastrój, dlatego świetnym dopełnieniem imprezowego klimatu będę świece Cote Noir o zapachu szampana, bądź prosecco.