SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

GRAFIKA MARILYN MONROE RED LIPS - 44X44CM

MY HONEY HOME
450,00 zł
Grafika Marilyn Monroe Red Lips marki My Honey Home.Grafika Marilyn Monroe to klasyka w najlepszym wydaniu. Portret aktorki oprawiony w prostą, drewnianą ramę z eleganckim passe-partout to wyjątkowa dekoracja wnętrza. Sztuka introligatorska zachwyca dbałością o detal - passe-partout z przestrzennym rantem w białym kolorze stanowi doskonały duet z czarną, połyskującą ramą...
Opis

Grafika Marilyn Monroe Red Lips marki My Honey Home.

Grafika Marilyn Monroe to klasyka w najlepszym wydaniu. Portret aktorki oprawiony w prostą, drewnianą ramę z eleganckim passe-partout to wyjątkowa dekoracja wnętrza. Sztuka introligatorska zachwyca dbałością o detal - passe-partout z przestrzennym rantem w białym kolorze stanowi doskonały duet z czarną, połyskującą ramą.

Grafika zachwyca jakością wykonania oraz wprowadza magiczny klimat świata filmu, z nutą aktorskiej nonszalancji. Takie też staje się wnętrze - intrygujące, powabne i z charakterem. Grafika zadowoli wielbicieli stylu NEW YORK, AMERICAN GLAMOUR, ale także klasycznych aranżacji. Jest to również fantastyczna propozycja na prezent.

Wymiary - 44x44 cm

Marka My Honey Home za cel stawia sobie, by dom był domem nie tylko z nazwy. Projekty ich grafik tworzą we wnętrzu niesamowitą atmosferę.

Informacje dodatkowe
KOD
SVS122
Wysokość
44 cm
Szerokość
44 cm
Kolor
Biały, Czarny, Czerwony
Materiał
Drewno, Szkło
Wykończenie
Błyszczące
Marka