SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 33 810 70 24

FOTELE BIUROWE

na stronę
hity
INSTAGRAMA
Zainspiruj się
pozytywna energia w każdym wnętrzu...

Fotele do biurka - komfort i ergonomia. Wybieramy nowoczesne i wygodne krzesła biurowe oraz fotele

Stylowe, wygodne, funkcjonalne i przede wszystkim ładne – takie właśnie są nasze fotele do biurka. Niezależnie od tego, jak styl prezentuje twój gabinet, na pewno uda nam się dobrać odpowiedni do niego fotel. Nowoczesne rozwiązania wplecione w klasyczny wygląd pozwoliły stworzyć fotele do biurka spełniające najwyższe standardy i oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów.


Wygodne krzesło biurowe pozwala skupić się na pracy, a nie na walce z bólem pleców

Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziesz bardzo duży wybór wygodnych i funkcjonalnych krzeseł oraz foteli biurowych, które zapewnią wsparcie kręgosłupowi na odcinku lędźwiowym. Wbrew pozorom to nie barki i ramiona, ale właśnie lędźwie potrzebują właściwego podparcia w czasie długotrwałej pracy siedzącej. Jeśli bolą cię plecy podczas siedzenia za biurkiem to znak, że pora na zmiany. Wymień swoje stare krzesło na jedną z naszych propozycji.

Krzesła i fotele biurowe – wygoda i funkcjonalność - szeroki wybór wzorów i kolorów

Fotel biurowy, który dla jednej osoby będzie wygodny, druga uzna za niekomfortowy. Rozumiemy to i dlatego zadbaliśmy, by w naszej ofercie nie zabrakło foteli o różnej wysokości siedziska i różnej wysokości oparcia. Mamy zarówno fotele miękkie, wyściełane, w które można się wtulić, jak i te w bardziej surowym stylu – stworzone głównie z myślą o wydajnej pracy. Oferujemy wiele wzorów i kolorów tapicerki, by można było bez problemu dobrać fotel do wystroju gabinetu. Mamy zarówno fotele obrotowe, jak i tradycyjne fotele klubowe Richmond na nóżkach. Wiemy, że nie każdy lubi podłokietniki, dlatego dajemy wybór – znajdziesz u nas zarówno wygodne fotele z podłokietnikami, jak i równie wygodne krzesła obrotowe, które są ich pozbawione.

Krzesła biurowe i fotele obrotowe - najwygodniejsze fotele gabinetowe

Praca przy biurku niejednokrotnie wymaga sięgania do stojących nieopodal szaf i komód. To tam przechowywane są ważne dokumenty. Wiemy, że wstawanie z fotela jest niekomfortowe, równie niekomfortowe jest przesuwanie go. Właśnie dlatego w naszym sklepie mamy szeroką ofertę foteli obrotowych. Wystarczy delikatny ruch i wszystko, co potrzebne, będziesz mieć w zasięgu ręki. Fotele obrotowe Swivel Chair to kunsztowne połączenie stylowego designu z wymogami dotyczącymi wygody przy długotrwałej pracy siedzącej. Oferujemy Ci fotel pod każdym względem idealny.

Krzesła do biurka - na jakie cechy należy zwrócić uwagę?

Niezależnie od tego, czy wybierasz krzesło do biurka dla dziecka, czy dla siebie, musisz wziąć pod uwagę wzrost użytkownika. Siedzisko powinno być na takiej wysokości, by można było postawić całe stopy na podłodze. Ręce powinny w naturalny sposób opierać się na podłokietnikach. Jeśli opadają zbyt nisko – fotel jest za mały. Jeśli są zbyt wysoko, prawdopodobnie testujesz krzesło do biurka dla dzieci. Istotne jest też wyprofilowanie podparcia. Wypukłość w dolnej części musi trafiać w odcinek lędźwiowy kręgosłupa, nie może znajdować się nad nim ani pod nim.

Poznaj zaawansowane technologicznie modele foteli biurowych – regulowane, ergonomiczne, z funkcją bujania

Długotrwałe siedzenie przy biurku to nie tylko praca. Muszą znaleźć się czas i warunki do odpoczynku. Fotele z funkcją bujania zostaną docenione nie tylko przez dzieci, ale też przez dorosłych jako niezastąpiony mebel. Taki chwilowy relaks pozwoli uciszyć natłok myśli i na nowo się skoncentrować. Regulowana wysokość siedziska i podłokietników pozwala na idealne dopasowanie fotela do wzrostu osoby, która z niego korzysta. Ergonomiczne fotele docenią nie tylko osoby pracujące przy komputerze. Także te preferujące tradycyjny styl pracy docenią wygodę i komfort, jakie niosą ze sobą nasze fotele.